Aktywne Wpisy

lubie-sernik +195
źródło: 1000056240
Pobierz
scarecrov +63
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz




Czy są jakiekolwiek plusy potencjalnego wpływu na osobowość z powodu:
-dokuczania w szkole,
-odrzucania przed rówieśników,
-braku miłości nawet ze strony rodziców,
-samotności w młodym wieku?
Zauważyłem większą odwagę i samodzielność od co niektórych ludzi, ale prawdopodobnie są to moje cechy charakteru. Pewnie sobie to wmawiam.
#pytanie #psychologia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
charakter się kształtuje poprzez doświadczenia w dużym stopniu, więc to by się nie wykluczało.
moim zdaniem nie ma plusów z tego zbytnio, możesz być z tego powodu bardziej samowystarczalny / czujny (na oszustwa/nieszczerość/mniej naiwny) nauczyć się znosić emocje silne lepiej niż inni -> ale strat będzie wiećej spowodowanych tym co przeszedłeś na ogół + te cechy
Większa samoświadomość. Innych zalet nie widzę. Jednak równie dobrze, jeśli sobie nie poradzisz, to zamiast większej samoświadomości możesz czuć się jak