Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Jaka szansa, że na TRT z HCG wjedzie bezpłodność? Robiłem badania nasienia i podobno wyszły bardzo dobrze. Doktor powiedziała że 1/3 nic się nie zmienia u 1/3 trochę się pogarsza a 1/3 ląduje na dnie. Myślałem, że te staty lepsze zanim mi to powiedziała. W sumie jak zacząłem czytać Testosterone to dużo osób piszę właśnie że nawet HCg nic nie dało i po pół roku są bezpłodni. Ciężki temat byłem zdecydowany, ale teraz to chyba jeszcze spróbuję clomid, zanim podejdę do Trt, wiem że to prawie nikomu nic nie daje, ale warto spróbować najwyżej parę dni poczuję się gorzej i spasuje.
  • 21
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: skoro tak wątpisz to dobrze byłoby żebyś podzielił się źródłem naukowym które owe zwątpienie w tobie wzbudziło. Chyba że to po prostu zwątpienie na chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

myślisz że jakbyś latami walił orale wiadrami to byś nie mógł dostać?


Nie wiem. Nie mam zdania w tym temacie. Sterydy to leki, a wiele innych leków hormonalnych ludzie stosują dziesiątki lat i nie mają z
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException a ty masz źródło że nigdy nie wystąpiło czy przeczytałeś każde badanie na temat stosowania testoseronu?

Żaden steryd poza testoseronem nie jest z medycznego założenia stworzony do brania go dziesiątki lat, w dodatku nowtowory zaobserwowano u zwierząt więc nie ma co oczekiwać że człowiek sobie kuku też nie może zrobic
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: nie ma techniczne opcji, aby nie wróciła po prostu z biologicznego punktu widzenia. Nie przez testosteron, więc żadnego badania tu nie trzeba. Zazwyczaj ludzie nie badają się przed i nie wiedzą, że są bezpłodni jak przez lata mogą się pojawić inne schorzenia np. żylak jądra.
  • Odpowiedz
Sterydy to leki, a wiele innych leków hormonalnych ludzie stosują dziesiątki lat i nie mają z tego powodu raka, więc przy braku dowodów nie widzę powodu by skłanianiac się ku takiemu myśleniu


@LazyInitializationException: Etyka temu broni aby robić takie długotrwałe badania.
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: Nie kumam, trollujesz?

W medycynie znaczenie mają badania

Sterydy to leki, a wiele innych leków hormonalnych ludzie stosują dziesiątki lat i nie mają z tego powodu raka, więc przy braku dowodów nie widzę powodu by skłanianiac się ku takiemu myśleniu


Tymczasem:

Metandienone is an androgen and anabolic steroid (AAS) medication [...] Side effects of metandienone include symptoms of masculinization like acne, increased hair growth, voice changes, and increased sexual desire,
  • Odpowiedz