Wpis z mikrobloga

Elo, koniec pierwszego bloku po redukcji, więc leci podsumowanie. Nie ma się czym chwalić i pewnie minie jeszcze parę miesięcy zanim wrócę do maxów z zeszłego roku, ale lecę po martwy 350, total 800 i wilksa 500 w 93 kg i chcę to sobie dokumentować jak przez cały 2022.


SQ: 210 / X217,5 / 217,5
BP: 132,5 / 135 / 137,5
DL: X317,5 / X310 / 300

Total: 655 kg
Waga: 81,3 kg
Wilks: 444,69

Nie pomyślałbym, że to ława będzie stać najmocniej na początku xD. Dołożyłem +7,5 kg w te 4 tygodnie i ogólnie zajebiście ostatnio idzie, więc może kiedyś nawet przebiję potężne 150 kg. Siady też idą trochę lepiej i doszło +2,5 kg, ale dalej brakuje bebzona i cały latam, ciężko ze stabilnością. Martwy w tym bloku to jakieś nieporozumienie albo słabszy dzień. Liczyłem, że zrobię 317,5 po lipcowych 315, ale coś ciężko szło już na wstępnych. Na 310 też się #!$%@?łem, więc chociaż zrobiłem 300 na pocieszenie.

#!$%@?łem się, ale też doszło do mnie że dziś 300 kg przy tak śmiesznej wadze jest dla mnie #!$%@? wynikiem i dobrze, że było pusto na Eleiko i nikt nie widział, a przecież to 300 to był cel, do którego dążyłem na ostatniej masie chcąc ważyć ok. 100 kg xD. Tak że chyba nie jest źle - byle szybko wracać na >90 kg i sobie to odbiję.

Ciekawostka - zaczynałem plan równo 2 lata temu mając total 555 kg (180/125/250) przy prawie identycznej wadze co teraz gdy zaczynam stówkę wyżej a i tak uważam to za słaby wynik xD. Fajna miara długofalowego progresu i za to lubię trójbój. Może w 2025 zacznę od 755 kg.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
Xaroks - Elo, koniec pierwszego bloku po redukcji, więc leci podsumowanie. Nie ma się...
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@N0vember: muszę zacząć linkować na koniec wpisów bo zawsze ktoś pyta xD. Stronger by Science Grega Nuckolsa trochę zmodyfikowany pode mnie. Tu opisałem kiedyś na przykładzie martwego, ale pozostałe boje wyglądają dość analogicznie.
  • Odpowiedz