Wpis z mikrobloga

@krzaqx: strasznie mnie gryzie krój tych liter. O ile jestem w stanie zrozumieć, że napis jest stary i nikt o tym nie myślał, ale nie lubię tej mody typu "odwrócimy M i będzie W".

Podobno na oryginalnym napisie w Auschwitz "Arbeit macht frei" literka "B" miała w ramach sprzeciwu zamienione "brzuszki".
bo taka prawda, jak zyjesz w domu na zadupie to musisz uzywac samochodu zeby gdzies dojechac. nie kazdy lubi tak marnowac czas


@SmugglerFan: we Wrocławiu to i tak nie można powiedzieć że MPK jest szybciej, lepiej, wygodniej i i tak się jeździ wszędzie autem, chyba że masz do przejechania ze 3 przystanki to jeszcze ujdzie.

Czas marnujesz właśnie korzystając z komunikacji miejskiej, jedyny jej plus to jak tramwaj nie zjeżdża na
@krzaqx: Nie rozumiem w czym problem? Napisu nad bramą już nie można mieć? Ceglane budynki też bardzo ładne, wyróżniają się pozytywnie wśród tego co jest dzisiaj budowane.
Wykopki po raz kolejny dają pokaz swojej inteligencji. Brama postawiona lata po II wojnie przez polaków, z polskim napisem, ładnie odrestaurowana, ale nie, dla nich to niemiecka brama z obozu. Nie wychodźcie ze swoich piwnic i nie idźcie przypadkiem w stronę bram ogrodów działkowych, no wam do reszty styki przepali.
@Marek_Licyniusz_Krassus: Bo mają tam pracę, po prostu. Dlaczego też mieszkańcy miasta pchają się w korki by do tego samego miasta dojechać? LOL Sam mieszkam w mieście i żeby dojechać gdziekolwiek jeżdżę wszędzie, bo jest szybciej ;-) Rozumiem, że ja jako mieszkaniec Wrocławia jadąc np. do Kamieńca Wrocławskiego powinenem też zostawić auto na granicy Wrocławia, żeby wypocząć tam nad jeziorkiem, bo mieszkańcy wsi nie chcą mieszkańców miasta by się tam pchać na