Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem różowa i muszę coś przyznać. Nic, dosłownie nic mnie tak nie odrzuca w facetach jak początek łysienia , widoczne „gniazdko” na głowie, zakola, albo już widoczna łysina. Nie wiem czy inne dziewczyny tak maja (moje koleżanki tak), ale jak tylko pomyśle ze w intymnej sytuacji chce pogłaskać chłopaka a tam łyso to od razu mi przechodzi.
Poruszylam ten temat z kumpelkami i wyszło ze nie wzrost jak myślicie, ale chyba właśnie to jest najgorsze w oczach kobiet. Przynajmniej u nas.
A naszło mnie na wyznanie bo byłam ostatnio na imprezie, przy stole siedział fajny facet, ściągnął kaszkietowke i czar prysł. Wiem ze to nie jest wasza wina, ale nic na to nie poradzę. Musiałam to z siebie wyrzucić, możecie scrollowac dalej.
#oswiadczenie #przegryw #wlosy #zakola #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 43
@mirko_anonim

mnie odrzuca gdy kobieta ma czoło na czubku głowy
zrobiony frencz na paznokciach a jeśli ma sztuczne paznokcie to w ogóle do porzygu
doczepiane włosy wszelkiej maści
brzydzą mnie też niektóre cipki które wyglądają jak balon z którego spuszczono powietrze i zdarzało się że odmówiłem seksu w sytuacji intymnej bo brzydziła mnie ta konkretna cipka

każdy ma jakieś preferencje :)
@mirko_anonim: no to masz przez to bardzo ograniczoną pulę niebieskich do wyboru, większość polaków ma zakola i łysieje mniej lub bardziej.

Ile masz lat? Pamiętaj że faceci potrafią zacząć łysieć nawet po 25 roku życia, wszędzie zasadzki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U innych narodów też nie jest lepiej, tacy hiszpanie też łysieją na potęgę ale mają dobre kliniki przeszczepu włosów.

Poruszylam ten temat z kumpelkami i wyszło
@mirko_anonim: a to prawda, łysienie jest najgorsze, gorsze niż niski wzrost, sam choruję na łysienie plackowate (nieuleczalne) od 18 roku życia i mam głowę w 100% lysą i zainteresowanie kobiet mną jest żadne, choć mam to 180 cm wzrostu, w miarę dobrą sylwetkę, status, nawet mordę. Przed utratą włosów nie miałem problemu z zainteresowaniem ze strony kobiet.