Wpis z mikrobloga

Był może ktoś w długoterminowym ośrodku leczenia uzaleznień? Mógłby się podzielić na Mirko albo na priv jak wygląda standardowy dzień w takim ośrodku, czy cały dzień jest jakaś praca, czy zajęcia terapeutyczne, czy można czuć się bezpiecznie w takim ośrodku. Jak wyglądają relacje pomiędzy osobami tam zamieszkującymi, czy i w jakiej formie można kontaktować się z rodziną i najbliższymi, czy chociażby ile ciuchów zabrać na taki wyjazd.

Byłem miesiąc w ośrodku prywatnym, jutro kontynuuje leczenie w ośrodku 8 miesięcznym na NFZ w Toruniu.

Narkotyki i alkohol to gówno, pamiętajcie.

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu #torun #dopalacze #mefedron #pytanie #psychologia #psychiatria #zdrowie
  • 4
Ale odpowiem normalnie. Tak, przeważnie większość dnia to praca, masz napisany plan na cały tydzień gdzie ciągle coś robisz, lżejszym dniem jest jedynie niedziela. Ubrań weź najlepiej więcej niż mniej, to samo z jakimiś innymi rzeczami. Relacje no wyglądają tak jak sobie je ułożysz, jak z kimś się będziesz dogadywać to będziesz mieć dobre relacje.

Narkotyki to gówno*.
  • 1
@apjarvan w sensie chodziło mi o to, że różne rzeczy o różnych ośrodkach się słyszy. Podobno w miejscach, gdzie są kierowani ludzie z sądowego nakazu niekoniecznie jest tak bezpiecznie i niekoniecznie ludzie chcą się zmienić, tylko kombinują. nie wiem ile w tym prawdy.