Wpis z mikrobloga

@alonzoo3: Jeszcze tak nie mam, laptop, telefon, samochód starcza na ~rok. A po kilku latach te reczy wymieniasz wiec możesz w kółko aktualizować.
Masz już monocykl elektryczny?
@alonzoo3: nie mam tego problemu, ponieważ nie utożsamiam materialnych rzeczy z przyjemnościami. Największą przyjemnością jaką mogą dać mi pieniądze to czas - przeznaczam środki swoje tak żeby móc zmaksymalizować sobie wolny czas, w którym będę mógł realizować swoje pasje i doznawać nowych doświadczeń.
@alonzoo3: Mam podobnie, chata jest, samochód jest, już mi te wszystkie rzeczy za kasę nie sprawiają przyjemności.
Można by było zbierać na auto za bańkę, ale po co? Tak samo by się znudziło jak to za 200k.
Dlatego egoistycznie spłodziłem dzieci i przebywanie z nimi sprawia mi przyjemność.
Dodatkowo tak ogólnie spotykanie się z ludźmi.
@alonzoo3: też tak mam, o ile coś nie kosztuje kilkanaście tysięcy to już to już na pewno albo to mam, albo nie potrzebuje. Jak coś zamawiam to głównie narzędzia żeby w i wokół domu robić rzeczy bezproblemowo, lub teraz np. w sobotę jadę do niemiec po kite buggy z ogłoszenia. Jak szukasz drobnych przyjemności to są firmy które zajmują się sprzedażą prezentów w stylu skoki ze spadochronu etc. zawsze można co
Co miesiąc staram sobie sprawić jakąś przyjemność, ale kurde już nie mam co wymyślić...

Mieszkanie, auto, laptopy, telefony, konsole, odkurzacze, ekspresy, hifi, to wszystko już mam


@alonzoo3: Poszukaj sprawiania sobie przyjemnosci w inny sposob niz kupowanie bezsensownych gadzetów.
Gadzety sa relatywnie tanie.