Wpis z mikrobloga

ale nie było mowy o żadnej zdradzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Antylogic: nie, wcale, bo wspominanie o tym, że aleks jest zakochany ani trochę nie implikuje relacji romantycznej i nie ma żadnego podtekstu

a dla laski git sytuacja - typ, który się sra o byle co nie wróży dobrze na przyszłość
@WielkiNos: jak dla mnie to nie brzmi jak pierwsza taka sytuacja, i wydaje się że raczej ma podstawy by postąpić jak postąpił. No ale nie znamy całej historii. Coś mu się bardzo nie spodobalo, zakończył temat. Co miał niby innego zrobić w piwnicy ją zamknąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WielkiNos to ten Aleks jest trochę głupi, że skacze wokół zajętej laski. Wiadomo jaki on ma cel, nie znaczy że ona zrobiła coś złego gdzieś z nim wychodząc, ale zapewne (to tylko domysl z dupy) może sprawiac wrażenie, że jeśli Aleks wystarczająco się postara to będzie coś ten teges - a to już nie za bardzo fair. Gość się jeszcze nie nauczył, że nie spermi się do zajętych lasek, bo to tylko
One tak zawsze, najśmieszniejsze jest to zdziwienie że przecież nic nie zrobiłam


@TurboDynamo: Miałem dosyć niedawno taką sytuację. Wpadła mi w oko dziewucha - mieliśmy już pewne podchody w przeszłości, gdzieś tam w głowie grały sentymenty, gadaliśmy coraz więcej, zaczęliśmy się spotykać - no i minęło pare fajnych dni, a tu nagle spotykam ją jeszcze raz. Dekolt, obcisłe jeansy, włosy jak na pokazówkę do reklamy szamponu. Pytam gdzie leci a ona
jak wygląda dyskusja na wykopie


facet: konkretne rzeczowe argumenty, możesz się zgadzać, możesz się nie zgadzać z nimi


kobieta: jak ktoś ma inne zdanie to leci w emocje i wyzywa od inceli, niedojrzałych itd.


@BombaskaEskadraLotnicza: ale do czego się odnosisz? Bo wygląda jakbyś się odniósł do jakiejś wyrwanej z kontekstu zupełnie innej rozmowy.
Nikt nie inwestuje czasu, pieniędzy, emocji i chęci bezinteresownie.


@Nowystaryziel: @WielkiNos Uważam podobnie jak @Pas-ze-mna-owce: że są takie przyjaźnie ale one rzadkością. Sam mam taką znajomą przyjaciółkę, nic nigdy jej nie postawiłem, czasami się umawiamy coś zjeść, wypić i uwaga każdy płaci za siebie. Ja z swojej strony w ogóle nie czuje do niej pociągu żadnego, a co ona czuje wydaje mi się że też nie. Twierdzi że po prostu
ale do czego się odnosisz? Bo wygląda jakbyś się odniósł do jakiejś wyrwanej z kontekstu zupełnie innej rozmowy.


@NieBendePrasowac: Nie, odnoszę się do tego co tutaj jest pisane. Goście w większości podają jakieś argumenty. czy #!$%@? czy słuszne to inna sprawa. Laski w większości cisną komuś, kto mówi nie to co im pasuje.
@TurboDynamo: ładniejsze i bardziej wyrachowane potrafią mieć kliku betaorbiterów w friendzonie z których tylko korzystają w najróżniejszy sposób- od darmowej podwózki przez darmowe żarcie, kino, atrakcje, złote rączki małe remonty po zwykłe poduszki emocjonalne. Oczywiście w drugą stronę nic nie dają. Przyjaźń damsko- męska występuje w dwóch przypadkach- homo,np. prawdziwa lesbijka będzie dobrym kumplem dla faceta, tj. prawdziwy gej będzie dobrą przyjaciółką dla kobiety. Drugi przypadek to dorastanie i wychowywanie się
umiesz czytać? chłop pisze, ze ona cały czas o tym aleksie i z tym aleksem...


@BombaskaEskadraLotnicza: równie dobrze aleks może być kolegą z klasy/roku/kursu/pracy cokolwiek. jak mają ze sobą dużo kontaktu to i o tej osobie mówią, dokładnie tak jakby mówili o dorotce czy innej natalce.

a ty co wiesz o tej relacji, że wiesz lepiej?


nic nie wiem, dlatego nie #!$%@?ę głupot tak jak ty.
dlatego nie #!$%@?ę głupot tak jak ty.

równie dobrze aleks może być kolegą z klasy/roku/kursu/pracy cokolwiek. jak mają ze sobą dużo kontaktu


@Cadfael:

pewna jesteś, że nie #!$%@? głupot?

sama mówisz, ze nie ma podstaw do oceny sytuacji, ale oczywiście nie mozesz sobie odmówić racjonalizowania sytuacji na korzyść kobiety xD

ps. jak masz jakiś chłopów na roku/w grupie/ na kursie to #!$%@? z nimi storki w kółko?
ps. jak masz jakiś chłopów na roku/w grupie/ na kursie to #!$%@? z nimi storki w kółko?


@BombaskaEskadraLotnicza: jakie storki w kółko jak laska pisze o jednej a koleś nie określił żadnej ilości?

sama mówisz, ze nie ma podstaw do oceny sytuacji, ale oczywiście nie mozesz sobie odmówić racjonalizowania sytuacji na korzyść kobiety xD


nic nie racjonalizuję, gamoniu, podaję hipotetyczną sytuację, w której mogli się spotykać.

pewna jesteś, że nie #!$%@?