Wpis z mikrobloga

@WielkiNos byłem kiedyś w bardzo podobnej sytuacji.
Po kilku sprzeczkach, zaproponowałem żeby zapytała typa, czy się w niej zakochał. Jeśli odpowie twierdząco, ma zerwać kontakt.
Zapytała, zakochał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kontakt oficjalnie zerwała, nieoficjalnie nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Od lat już nie jesteśmy parą, ale z moich informacji ciągle zachowuje się podobnie ¯_(ツ)_/¯
Niektórzy mężczyźni postępują radykalnie w przypadku kiedy ich partnerka ma kolegów.


@WielkiNos: Króciutko. Prawdziwi mężczyźni tak powinni postępować.

Dokładnie tak samo postępuje większość kobiet, jak ich chłopy umawiają się na kawki z koleżankami z pracy :p
Jakie to zabawne że kobieta może mieć męskich kolegów, którzy w 99% chcieliby zamoczyć, a chłop tej samej baby, już koleżanek mieć nie może.
@WielkiNos: nie chciałbym mieć tak niewiernej kobiety jaką Ty jesteś w stosunku do swojego partnera, nie ma nic złego w kolegowaniu się czy sporadycznym wyjściu na piwo, ale jeżeli to co gość pisze jest prawdą, to postępujesz wobec niego bardzo nie fair i po prostu go krzywdzisz swoim postepowaniem. Jeżeli tego nie dostrzegasz, to znaczy że nie nadajesz się do bycia w związku.
no i widzisz... zakładasz, że tamten jest #!$%@?ęty, a pouczasz żeby nie #!$%@?ć głupot bo nic nie wiemy o tamtej relacji...


@BombaskaEskadraLotnicza: tak, bo odnoszę się do sytuacji o której coś wiem xD mam kolegów, mój facet nie świruje. proste.