Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce:

Nie wymigasz się. Takiego odczłowieczającego komentarza wobec innego człowieka jak twój to ja nie widzialem od dawna.


Silisz się żeby zrobić ze mnie śmiecia, a skoro masz takie intencje, to może sam nim jesteś...

napisałeś:

Oczywiście, że są. Tylko oboje muszą być dla siebie nawzajem nieatrakcyjni. Ja mogę śmiało jedna dziewczynę nazwać przyjaciółką,


ja ci odpisałem:

Jakby była totalnie nieatrakcyjna to wstydziłabyś się z nią usiąść w knajpie. a to,
Ludzie z natury dążą do otaczania się osobnikami, którzy są w ich oczach są szeroko rozumiejąc atrakcyjni społecznie. Coś mi mówi, że przykładowo dla ciebie bardziej atrakcyjni będą dorośli miłośnicy animie aniżeli wyborcy konfederacji, więc będziesz dążył żeby siadać obok tych pierwszych, a nie tych drugich.


@BombaskaEskadraLotnicza: Jeśli chcą się zamykać w bańce? Pewnie tak. Ja mam wśród znajomych jednych i drugich. A także takich co są jednym i drugim naraz.
typie, ale weź już utkaj mordę i nie zawracaj sobie swojej kartoflanej główki związkami, i tak nie dla psa kiełbasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cadfael: Coś ci się chyba pomyliło,bo nie rozmawiasz z mamą. Jesteś miernotą, która raczej nie ma nic ciekawego do zaoferowania światu. Zostaje ci ubliżanie przez Internet osobom, które "śmiały" wyprowadzić cię z błędu.
Potwory nie rodzą się same, to wy je tworzycie. Idę o zakład, że jest coś czego nam nie mówi autorka tych screenów.
Ten jej kolega Alex to pewnie ZAKOCHANY w niej na zabój i ma już powazny plany wobec niej, a tej się tylko niewinnie i miło z nim spędza czas. Faceci bez powodu się tak nie zachowują.
Jeśli chcą się zamykać w bańce? Pewnie tak. Ja mam wśród znajomych jednych i drugich. A także takich co są jednym i drugim naraz.

Jesli ty masz grupę ludzi, której brzydzisz się podać rękę (i to nie dlatego, że jej nie umyli albo cię skrzywdzili) to nie dogadamy się.


@Pas-ze-mna-owce: Widzę, że znowu próbujesz przeinaczyć sens moich słów żeby zrobić ze mnie złego...

Jesli ty masz grupę ludzi, której brzydzisz się
Taka jest mentalność ludzi i tego nie da się wyplemić.

W robocie mam kumpla przed 30-stką całkiem przystojnego. Jak był sam to podbijał to tu to tam ale jak znalazł sobie dziewczynę tak od tego czasu full profeska żadnych nawet podtekstów z koleżankami nie wrzuca. Po prostu gość jest dla chętnych Julek jak betonowa ściana a nie jedna w robocie miała i nadal pewnie ma na niego chrapkę (tak tak - te
@chrissee: Albo zwyczajnie jesteście dla siebie interesującymi ludźmi i lubicie razem spędzać czas, a nie patrzysz automatycznie na każdą kobietę tylko, jako potencjalny obiekt do ruchania. Ja rozumiem nawet, jak niektórzy nie są w stanie się wznieść ponad popędy i ludzie są interesujący dla nich tylko, jak mogą coś im dać, ale uwierz mi, nie wszyscy tak samo mają.
@WielkiNos: hihi mi jedna różowa powiedziała, że ona z kimś jest to wtedy się już kolegami nie spotyka. Chwila musiała minąć zanim do mnie dotarło jakiego typu to są koledzy, jak ma chcicę i się spodobał to się prześpi, jak tylko potrzebuje przesunąć szafę to wykorzysta do przesunięcia szafy.
A potem oczywiśnie następuje wyparcie i pojawia się standardowy tekst "ja miałam tylko trzech", tamci się nie liczą bo nie byłam z
Niektórzy mężczyźni postępują radykalnie w przypadku kiedy ich partnerka ma kolegów.


@WielkiNos: z tych screenów wynika, że chłop ma problem z tym, że tego Aleksa jest w ich związku za dużo, a nie że po prostu istnieje i że są kolegami.

W sumie, jeśli ktoś nie chce aby jego partner/partnerka spotykała się z kimś innym to wg mnie nie ma z tym żadnego problemu, jeśli ustalą sobie zasady, oboje się z