Wpis z mikrobloga

tak, bo odnoszę się do sytuacji o której coś wiem xD


@Cadfael: aha... widzę, że brak argumentu to i wypowiedz mało logiczna xD

to co niby wiesz? bo mówiłaś ze nic nie wiemy o ich sytuacji? xD

mam kolegów, mój facet nie świruje.


nikt nie pytał o twoich kolegów, i co to w ogole wnosi do tematu?
Dodatkowo faceci widza jak inni chca czegos wiecej od ich partnerki i jak slysza, ze jej 'kolega' ja ktorys raz gdzies zaprasza itp to wie jakie gosciu ma plany :P


@czuczupikczu: Nic dziwnego, skoro jeszcze rok wcześniej stosował te same praktyki na swojej aktualnej dziewczynie XD
bo mówiłaś ze nic nie wiemy o ich sytuacji? xD


@BombaskaEskadraLotnicza: przegrywie, nauczy się czytać ze zrozumieniem - mogę się wypowiedzieć o mojej sytuacji, bo o niej coś wiem, rozumiesz?

nikt nie pytał o twoich kolegów, i co to w ogole wnosi do tematu?


tłumaczę ci moją sytuację, bo się zesrałeś że jak bende chuopa miaua to se zobacze, no to mam partnera, mam kolegów z którym jestem w stałym kontakcie,
Pożyjesz jeszcze te pare lat, hormony ci przestaną tak mocno mózgiem sterować i zobaczysz, że da się i to jeszcze jak.


@wstanczyk: To chyba dopiero wtedy, kiedy już przestaje stawać. Warunek przyjaźni damsko-męskiej jest jeden - musicie być oboje szpetni lub zwyczajnie wzajemnie nieatrakcyjni wobec siebie (stąd relacje przyjacielskie homo z hetero dobrze się sprawdzają). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cadfael:

hehe

przegrywie, nauczy się czytać ze zrozumieniem


"jestem kobietą, jak chce to mogę być agresywna zamiast mieć argumenty" xD

mogę się wypowiedzieć o mojej sytuacji


wszyscy mamy w dupie twoją sytuację.

rozmawiamy o sytuacji ze screena.

najpierw mówiłaś żeby nie mówić o tej sytuacji bo mało wiemy...

po czym twierdzisz, że ten facet jest #!$%@? itd.
cenzurują nawet słowo takie jak 'alkohol' xD O co chodzi? Aż tak politpoprawność postępuje?


@prosty_banan: Algorytmy i moderacja. Wrzuć mema z przekleństwami, to masz dużą szansę, że ci go usuną. A na yt jak algorytm wychwyci, że mówisz o alkoholu to pewnie film zostanie zdemonetyzowany, tak np było gdy ktoś powiedział słowo "covid" i później wszyscy go unikali jak ognia xd
te dwa proste zdania cię przerosły? w sumie na produkcji może nie musisz wiele rozumieć...


@Cadfael: ciebie przerosły zdania, które sama napisałaś. sama piszesz sprzeczne rzeczy i próbujesz mnie wyśmiać. ciekawe co by było, gdybym próbował ciebie wyśmiać jako kobietę zamiast polemizować z tym co z trudem wyklepujesz na klawiaturce