Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: ja uważam, że przyjaźń damsko-męska jest ale nie ma nigdy takiej, że absolutnie niczego w sobie nie widzicie xD tzn. Moja typowa przyjaciółka to jednocześnie dziewczyna którą lubię i albo chciałbym z nią ewentualnie być ale nie mogę (a i tak ze sympatii do niej chętnie bym jej pomógł w razie wu) albo lubię ją ale jakoś tak nie bardzo pasuje mi na partnerkę albo pod kątem fizycznym i nie
Heh, pracuję z dobrą znajomą i jest świetna pod względem atrakcyjności ale kurde nawet mi do głowy nie przyjdzie jej wyrywać, bo ma faceta którego też lubię i zastanawiam się czy bym to zrobił nawet jeśli by zerwali, bo to mocny kwas mimo wszystko. Chyba bym go zapytał najpierw. Wiem, wykopkom to się w głowach nie zmieści.
Co to za cenzurowanie słowa na k? W ogóle zauważyłem od jakiegoś czasu, że na Youtubie więksi twórcy cenzurują nawet słowo takie jak 'alkohol' xD O co chodzi? Aż tak politpoprawność postępuje?


@prosty_banan: wycina zasięgi. serio.
@dziabodo: dokładnie, też bym tego nie tolerował. I w dupie mam, że świnia, że mizogon, że olaboga patriarchat. Jak się nie podoba tam są drzwi.
Nie na moje nerwy są jakieś gierki i orbiterzy, za stary jestem. Normalna kobieta stawia granice i nie udaje, że #!$%@? nie wie o co chodzi aleksowi hiihihi, jaki on słodziak hihi.
Moja była też miała takiego "kumpla" w pracy. Frajer za nią latał, a nie wiedział, że kompletnie jej się nie podoba i to ja jestem "miłością jej życia" xD Ja oczywiście jej zaufałem, bo zaufanie to przecież podstawa związku, a i nie mam problemów z samooceną, by reagować na każdego typa, który ślini się do mojej panny. I wiecie co? Kilka lat później, laska jest już jego żoną, mają dziecko, a ich
@Nowystaryziel z tą inwestycją to tak nie do końca się zgodzę, bo z jednej strony z tą bezinteresownością masz w pewnym sensie rację - z psychologicznego punktu widzenia nawet jak się z kimś kolegujemy to dlatego, że ta osoba coś nam może dać, w znaczeniu, że korzystamy z tej relacji dla siebie. No i to jest logiczne, no bo nie wiem kolegujesz się z kimś, komu możesz się wygadać, czy zapytać o