Wpis z mikrobloga

@GenLufa przychodzisz tu z prośbą o pomoc, a każdą odpowiedź krytykujesz. Kup sobie książki o wychowaniu dzieci i psychologii dziecięcej to się dowiesz że system kar i nagród to nie jedyna opcja i że na wszystko są rozwiązania, tylko trzeba usiąść i pogadać
@GenLufa: Jaka niby kara? Jesteś dorosłym człowiekiem z własnym życiem, rozumem i pracą i chcesz karać własne dziecko za to, że nie zrobiło idiotycznej pracy domowej, która nie jest mu doslownie do niczego potrzebna? Ty ze szkoły z prac domowych wyniosłeś jakieś ogromne wartości i wiedzę merytoryczną? Czy jedynie zmarnowany czas i irytowanie się, że musisz odrabiać zadania które nigdy ci się w życiu nie przydadzą, podczas gdy mogłeś spędzać ten
@GenLufa: ja #!$%@?, mam nadzieje ze to bait xD i mam nadzieje ze @moll tez kocopoly ci pisze tak z dupy, ze jakies kary daje po czyms takim, a nie ze np ona tak robi swojemu dziecku.. #!$%@? takie matki, nie kumace, ze krzywdzisz dziecko w pierwszej kolejnosci tym, ze robi czynnosci zeby zadowolic swojego bossa (nauczyciela) a nie ma czasu robic czegos co lubi dla siebie, bo zadna stara prukwa
@GenLufa: fakt, nie bylem przymuszany do nauki, sciagalem na wszystkim az milo, w liceum nawet na matmie, ktora jeszcze w podstawowce bardzo lubilem (prukwa z gimbazy zepsula mi uczucie do matmy)

nic sie nie stalo zlego

studia technicznez kierunku nie powiazanym z IT, tysiac gownk przedmiotow, ale zachaczylem sie o programowanie, i teraz pisze testy automatyczne,
fakt, nie jestem programistą 30k, ale zarabiam godnie, utrzymuje godnie rodzine i z duma patrze
@GenLufa: aaa xD myslalem ze hakis random mi odpisuje, a to autor xD

nie bo, to atakujący ton odpowiedzi swiadczy o baicie, szkoda ze teraz ogarnąłem to bym nie ospisywał juz, 2/10
@elo_: twoje wypowiedzi idealnie odzwierciedlają poziom zdobytej edukacji. Pozwolisz, że na tym stwierdzeniu poprzestanę.

Rodzice najwidoczniej mieli od początku gdzieś twoją edukację. Właśnie widać jak to procentuje. Maile przed wysłaniem chociaż sprawdzasz z wbudowanym słownikiem? xD
@moll: pisze na telefonie, bo jednak jestem blizej pokolenia z niz millenialsow i nie obchodzi mnie czy ty to przeczytasz tak jak powinnas

myslisz ze trace czas na sprawdzanie pisowni odpisujac takim randomowym lydziom jak ty? xD
ludzie pod 40tke, albo i juz po,
siedza na tych komputerkach/laptopach i odpisują na wiadomosci xD idz lepiej sie dzieckem zajmij