Wpis z mikrobloga

@moll: to ty tracisz czas xD ja nie trace czasu na farmazony, nie jezdze do pracy tylko pracuje zdalnie
swobodnie wyrzucam przemyślenia na wykop bo i tak wiem ze to nie bedzie pamiatka żadna po mnir, ale tez nie trolluje nikogo

nie patrze w jakim stylu i czy poprawnie gramatycznie ktos cos napisal

to wlasnie domena ludzi starych po40tce, wychowanychwlasnie w takim duchu, byc grzecznym wszedzie, nie robic problemu nikomu, odrobic
@GenLufa: skoro wszystko ma w szkole, to po co ingerujesz ze swoim systemem kar? Jesteś chyba kolejnym, który nie rozumie, że dziecko ma prawo do nauki, a to m.in. na rodzicu ciążą obowiązki z tego tytułu. Jak to przetrawisz, to być może Cię ciut oświeci.
@GenLufa: zadałeś pytanie. Odpowiedziałam. Jako korepetytor nie chce mi się dalej tłumaczyć. Szykuj kasę na korki, bo na etapie późniejszej edukacji dziecko raczej nie będzie chciało z Tobą siedzieć przy materiale.
@GenLufa: Kto pomógł? Szkoła by "pomogła", ściąganie by "pomogło", ale nie wiem kto by "pomógł". Dom? Dom nie pomaga, co najwyżej w domu ktoś mógłby pomóc. Odmiany przez przypadki nie ogarniasz, wysłowić się nie potrafisz, daj młodemu spokój.
@GenLufa: co pomyliłam? Odpisywanie lekcji to nie jest powód do kary, raczej plusuje że w ogóle pamięta że cokolwiek ma zadane i próbuje coś z tym zrobić