Wpis z mikrobloga

  • 1
@moll: pracę społeczne dobrze brzmią. Teraz liście będą to wysprząta podwórko. ( i to teraz zanim wszystkie liście spadną żeby potem musiała powtórzyć xd
  • 0
@crazykokos: a moja sąsiadka jest prawnikiem.
Pewnie jesteś taką nauczycielką z kijem co wszystko wie najlepiej bo jest po UWUU
zapominasz o tym że życie,wychowanie nie przebiega według podrecznika tylko na bieżąco trzeba reagować na różne rzeczy xd
No ale tego widocznie cie nie nauczyli.
  • 0
@moll: no ja nie wiem, mogła poprosić o pomoc. Widocznie nie chce się męczyć w ogóle bo jak czasem pytala o cos to ja nie rozwiązuje za nią zadań tylko patrzę jak robi i tam gdzie nie wie to dopiero pomagam. A tu widocznie leci po najniższej linii parkanu.
  • 1
@crazykokos: dajesz znakomite świadectwo jak sam wychowujesz.
Obrażasz kogoś za odmienne podejście niż twoje które uważasz za jedynie słuszne.
Z pewnością dziecko już odziedziczyło to po tobie, nie potrafisz tego ukryć i przekazujesz to na barki dziecka... robisz mu tym krzywdę, pewnie nie jest zbyt lubiane w szkole gdzie różne dzieci mają różne zainteresowania.
Pewnie jak widzi kogoś z mangą to wrzeszczy: a mój mama/tata mówi na takich prymitywy! Ty mangozj%%ebie!