Wpis z mikrobloga

Zapamiętałem go jako wyluzowanego ziomka


@XyzykDX: Już pomijajac tę aferę z pozwami - obczaj sobie cokolwiek co on nagrywa. Zazwyczaj przy recenzji danego auta dowala też ludziom którzy chcą po prostu fachowo sprostować jego wiedze na temat czegokolwiek co prezentuje.

Typ często #!$%@? głupoty lub po prostu nie przyzna wprost że czegoś nie wie, potem obraca to w żart ''hehe złomnik się nie zna i sepleni, ojej nie zesraj się' a
Typ często #!$%@? głupoty lub po prostu nie przyzna wprost że czegoś nie wie, potem obraca to w żart ''hehe złomnik się nie zna i sepleni, ojej nie zesraj się' a reszta mu liże 4 litery do czysta i myśli że to zabawne.


@eeehhh: ale przecież koleś po prostu idealnie się wpasowuje w gusta pasjonatow ubogiego zartu i tyle. patrz jak śmiesznie, gość nagrywa w #!$%@? jakości i kiedy mu się
@Steven_Hyde: Dlatego od jakichś 2 lat w trosce o swój mózg ogladam tylko Brykałę, Urbana i Garbacza, w międzyczasie płacząc za Blogomotivem. Cała reszta przypomina mi jakąś desperacką fuzję typów co wychowali się polskich kabaretach ale próbują nadążyć za edgy klimatami w socjal-mediach. Ich auta nie interesują, tworzą masę generycznego gówna do obejrzenia na jeden raz, a ludzie ich oglądają bo albo szukają imby albo się po prostu od nich uzależnili,
@robert5502 #!$%@? nie róbcie jakiegoś guru z typa który jest fustratem, z nabrzmiałym ego robiący bledy w filmach. Znajomy jak mu zarzucił hipokryzję to wielki pan jupiter dwukrotnie zrzucił mu komentarz a za 3 razem pogroził banem wielce mi gość z dystansem do siebie
@NiBBonacci francuski.pl też chciał raz pozwać xd typ ma zero dystansu do siebie i jak coś mu zarzucisz to komentarz usuwa a jakie byki w filmach robi to mało. Nie no świetny idol wykopki znajdzie lepszy przykład proszę was @XyzykDX mało o nim wiesz. Spróbuj mu coś zarzucić to co zrzuci komentarz i tak to przerobi by cię jeszcze wyśmiać typ ma prywatnie problem z własną opinią nie wiem po kija pcha