Wpis z mikrobloga

Skąd u ludzi taka nienawiść do konfederacji?


@maestrozo: Ja jako były kuc, ich (i ich propagandy) nienawidzę za to, że straciłem na nich najlepsze, młode lata życia. Nawet nie wspominając o programie który jest stekiem populistycznych i zaszczuwających bzdur. Taki Mentzen zrobił z młodymi to samo co Kuski z emerytami. Nie ma nawet możliwości podyskutowania z nimi, bo żyją w oblężonej twierdzy i fanatycznie bronią swoich liderów.
@maestrozo: Raczej 'zlikwidowanie wszystkiego, odcięcie się od wszystkich i ustawą zagwarantowanie dobrobytu'

Zapytasz ich 'No spoko, tylko czym to połatacie i zrównoważycie, jak po wszystkim będą wyglądały finanse i jakie macie alternatywy?'' to odpowiedź dostaniesz taką, jaką dostał Ryszard Petru z placu z Poznaniu, od kiboli w gajerkach i 18-letnich biznesmenów. Nie zacytuję, bo ktoś mnie zgłosi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@eeehhh ale oni chyba nie chcą zlikwidować wszystkich podatków. Wszystko zależy od skali. Skoro dało się wprowadzić 500 plus to chyba też da się je zlikwidować i zamiast tego zmniejszyć podatki.
Ten ich pomysł z ubezpieczeniami tez chyba nie głupi.
Ale ci kibole w gajerkach i 18 letni biznesmeni to zabawna i trafna obserwacja xd