Wpis z mikrobloga

Skąd u ludzi taka nienawiść do konfederacji?


@maestrozo: Nienawiść do Konfederacji jest generowana sztucznie przez obecny układ partyjny, który się broni. Konfederacja jest śmiertelnym zagrożeniem dla poukładanych z jedną lub drugą partią władzy dziennikarzy, urzędników, biznesmenów i innych wpływowych ludzi. Dlatego płacą oni duże pieniądze by wszystkie media atakowały Konfederację. Wyciąganie na nagłówki najpopularniejszych portali najmniejsze potknięcia czy kontrowersyjne wypowiedzi sprawiają wrażenie, że jest to norma, nawet jeśli kontekst był zupełnie
nienawidzę za to, że straciłem na nich najlepsze, młode lata życia


@eeehhh: Ale to chyba tylko twoja wina, a nie Konfederacji.

o programie który jest stekiem populistycznych i zaszczuwających bzdur.


@eeehhh: To tylko twoja opinia nie poparta niczym poza nienawiścią.

Taki Mentzen zrobił z młodymi to samo co Kuski z emerytami.


@eeehhh: Co zrobił? A zanim był Mentzen to partia Korwin miała już spore poparcie i nawet dostała się
a to nie jest po prostu propaganda powtarzana przez opozycje?


@maestrozo: nie. Mówienie o prorosyjskiej działalności konfederacji wzięło się z działań i powiazań ruchu narodowego który powiela kremlowską propagandę. Do tego wypowiedzi JKM, działalność Brauna... I teraz zauważ że nikt nie potrafi tych zarzutów odbić czy obalić. Nikt. A wiesz czemu? Bo to są fakty a z faktami się nie dyskutuje. No to może źle to odczytujemy? Może ich intencje są
Zauważ że @Jah00 mocno się rozpisał ale sam konkretów nie podał.


@aarahon: Ale jakich konkretów nie podałem, bo nie rozumiem? Miałem jakieś podać? Odnośnie czego?

wycieczka JKM na okupowany Krym w celu okazania poparcia władzom separatystycznym,


@aarahon: JKM gdy był europosłem przyjmował wiele zaproszeń i jeździł w wiele miejsc. Był np. w Syrii. Komu tam okazywał poparcie? Z takiego faktu kompletnie nic nie wynika. Kompletnie nic.

promowanie na polskie i
? Z takiego faktu kompletnie nic nie wynika. Kompletnie nic


@Jah00: Czyli nie wynika z tego że był na Krymie? xD Od początku odklejka. Ale spoko, czytam dalej xD

Poczytałem dalej i widzę tylko same kłamstwa, manipulacje i wyparcie. Jesteś odklejony na równi z Julkami które twierdzą że istnieje 13 płci xD
Czyli nie wynika z tego że był na Krymie?


@aarahon: A co ma z tego niby wynikać? Prezentujesz poziom Wiadomości TVP, które pokazują Tuska w objęciach Putina oraz Tuska mówiącego "fur Deutschland". Rozumiem, że z tego też wynika, że Tusk zły, tak?

widzę tylko same kłamstwa, manipulacje i wyparcie. Jesteś odklejony na równi z Julkami które twierdzą że istnieje 13 płci xD


@aarahon: Masz prawo do swojego zdania, nawet jeśli
@maestrozo: nie, ja to stwierdzam na podstawie analizy wypowiedzi i zachowań zarówno kierownictwa jak i pojedynczych dzialaczy - to jest straszna zgraja, nie dalbym im płaszcza do potrzymania. Posluchaj memcena, popatrz na jego jezyk ciala, ten koleś jest godny zaufania tak jak bazarkowy cwaniaczek albo sprzedawca garnkow. To moja bardzo subiektywna opinia ale tak tez go odbiera wiekszosc dojrzalych ludzi. Mlodzi tego nie widza i latwo nimi manipulowac stad duze poparcie