Wpis z mikrobloga

Hej anonki.
Przepraszam, że kolejny raz piszę z prośbą o pomoc, ale jednak sprawa nie jest lekka ani prosta.
Wczoraj straciłem dach nad głową i jakoś staram sobie poradzić. Nawet dostałem ofertę zamieszkania gdzieś na jakiś czas, ale osoba, która ją złożyła nie odpowiada na moje wiadomości. Mam nadzieję, że to z uwagi na to, iż jest jeszcze w pracy, ale zawsze mam z tyłu głowy, że będę musiał poświęcić kolejne pieniądze na hostel, a mam ich niewiele.

Poza teraźniejszym życiem mam też do spłaty zobowiązanie u właściciela dawnego mieszkanie w kwocie 1750 zł, które na szczęście udało mi się rozbić na zaliczkę, którą muszę jeszcze dzisiaj zapłacić (150 zł) i dwie raty w dwóch najbliższych miesiącach, z którymi raczej sobie poradzę, bo na dniach zaczynam pracę ochroniarza w firmie Juwentus. Pisałem w poprzednich wpisach, że będzie to od dzisiaj, ale zapomniałem w gruncie rzeczy o badaniach lekarskich, na które termin mam w czwartek.

Z tego powodu postanowiłem już wczoraj (postuję nie tylko tu) stworzyć nową zbiórkę na kwotę 650 zł, która pozwoli mi spłacić zaliczkę u właściciela i przeżyć do końcówki miesiąca, gdy na konto wpłynie dodatek pielęgnacyjny. Nie chcę od Was żebrać, ale jeśłi mogę prosić to chociaż udostępnijcie zbiórkę poza Wykopem, będę bardzo wdzięczny.

link do zbiórki: https://zrzutka.pl/g6zx26

#pomagajzwykopem #bieda #przegryw #pomagamy #pomagam #pomocy #zbiorka #wykopefekt #przegryw #problemy

  • 26
@Szakalio: rentę? Jedynie dodatek socjalny, niewielkie 215 zł, z jedzeniem sobie jakoś radzę, po prostu nie mam gdzie spać, bo mój ostatni meldunek jest całkiem gdzie indziej i mnie chcą tam odesłać, a nie chcę na to pozwolić, bo praca, którą przez niepełnosprawność ciężko było mi cokolwiek znaleźć, a jak znalazłem to pech chciał, że w ostatnim momencie
@Szakalio: wiesz, ZUS mi jej odmówił. Wygrałem jakiś czas temu sprawę w sądzie, ale przez to, że byłem w trakcie poszukiwania pracy, a przy okazji totalnie nie myślałem o zarejestrowaniu się jako osoba niepełnosprawna nie miałem ubezpieczenia, przez co żaden lekarz nie mógł mi wypełnić zaświadczenia OL-09, czyli o stanie zdrowia