Wpis z mikrobloga

@mamabijeatataniezyje nie nie wiem. Nie mam takiego problemu ale wiem jakie dziwne rzeczy dzieci sobie opowiadają. Mam wieku znajomych z dziećmi i nigdy nie słyszałem o przedszkolu które prowadzą dzieci na religię (co nie musi oznaczać że tak nie jest). Ale ja nie mówię o religi
@disinherited: jak ja miałam 5 lat to chciałam mieć dom pogrzebowy i krematorium. Twierdziłam, ze palenie zwłok jest najlepsze. Moi rodzice również nie wiedziało skąd wiem o takich rzeczach ¯\(ツ)/¯ Na pierwszym pogrzebie byłam dopiero w wieku 12 lat. Dzieci wiedza dużo więcej anizeli nam się wydaje.
@disinherited powiedz mu prawdę, że dałeś mu życie z własnych egoistycznych pobudek bo chciałeś nadać swojemu życiu sens. I że go okłamujesz na każdym kroku, że ludzie są dobrzy, a życie sprawiedliwe. Nie zapomnij wspomnieć, że gdy wejdzie w życie dorosłe nastąpi mocne zderzenie z rzeczywistością i okaże się, że wszelkie ideały i cnoty o których mu mówiłeś może docenić co najwyżej ksiądz pedofil na plebanii ( ͡ ͜ʖ
@crazykokos
Głupoty wypisujesz. Uwierzyłeś w to ale to nie jest prawdą, zostałeś zmanipulowany. Nie ma żadnego planu duszy, nikt nie chce doświadczać bólu i cierpienia. Każdy dąży do szczęścia. To co teraz opisujesz wpoiły ludziom istoty którym zależy na utrzymaniu takiej narracji. Masz generować im energię w nieskończoność, stąd to gadanie o cierpieniu jako tylko doświadczeniu i kary za samobójstw. Nikt nie będzie za nic skazany. Odejść można z tego świata jeśli
@Kristochris ale głupoty gadasz. jesteś bardzo ładnym tworem współczesnego świata. ale ja pamietam poprzednie życie, pamietam jaka jest zasada i miałam kilkukrotnie kontakt z kimś, kto mi przekazał pewne informacje.
ty nie pamiętasz poprzedniego życia, nie znasz sensu i celu życia- ja znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jesteś taki niewiedzący i wypisujesz innym, ze mówią głupoty bo w twojej małej główce to się nie miesci. ale ja
@crazykokos Już widzę po twoim poście jaki masz agresywny stosunek do innych ludzi. Ty jesteś oświecony, reszta to nieświadomi idioci, w tym ja. Ja jestem Bogiem, jeśli Ty nie jesteś to Twój wybór. To ja decyduje o tym co dla mnie dobre a nie ktoś inny, dlatego powodzenia w dalszym rozwoju duchowym. To, że pamiętasz poprzednie życia o niczym nie świadczy. Ktoś po drugiej stronie Cię zmanipulował a Ty to wziąłeś za