Wpis z mikrobloga

W poniedziałek miałem wypłatę, ale miałem bana więc dopiero teraz mogę opisać co się #!$%@?ło u mnie w #pracbaza

Ostatniego dnia roboczego września miałem do wyrobienia 6h (bo 2h nadgodzin zrobiłem kiedyś wcześniej).
Tak więc byłem w biurze na 7.00 do 13.00.
Wróciłem do domu, normalnie rozpocząłem weekend, bo to piątek. No i gdzieś wieczorem zorientowałem się że nie mam portfela - został w biurze.

Praca to korpo więc na luzie mogę wejść do budynku, odbijając się swoją kartą, nieważne o której godzinie. A było około 23.00.

No i odbiłem się, wziąłem portfel, wyszedłem. Elegancko.

Teraz uwaga
System nalicza przepracowane godziny od pierwszego odbicia się w danym dniu do ostatniego odbicia przy wychodzeniu. W ten sposób wyszło mi 16h zamiast 6h.

Przez noc naliczone zostały nadgodziny i system obecności zakończył miesiąc xD

No i poniedziałek dostałem wynagrodzenie większe o 1339zl za to że zapomnialem portfela () a PM chyba nie zauważył tej nieścisłości u mnie w systemie XDDDD

#pracbaza #pracait #czujdobrzeczlowiek #korposwiat #bekazjanuszy #januszebiznesu
  • 10
@Goronco: pracowałem kiedyś w takim korpo którego nazwa zaczynała się na P a kończyła na U, gdzie trzeba było podpisywać się na liście obok drzwi zarządu, brak podpisu, brak ciebie danego dnia. Więc nie masz tak źle;)
@Goronco: #!$%@? po uszy, nic nie zobaczą. Ja wysyłałem raport z niedziel pracujacych (korpo pn-pt) i legancko dobijali szychtę 8h do wypłaty bo akceptowane z automatu xD