Wpis z mikrobloga

Siema anony. Ja wiem, że kolejny raz piszę z swoją zbiórką, jednak tym razem po prostu ją podbijam, a nie jest to coś nowego.

Nie chcę już żebrać i się nie obrażę, jak nic nie wpłynie. Sam bym wolał zamiast wpłacić jakiemuś #przegryw z wykopu dać na pieski, w ostateczności to przechlać, ale niestety jakoś muszę przeżyć. Cel zbiórki jest wysoki i nie liczę nawet na zebranie 1/5 tego, ale po prostu nie mam naprawdę lepszej możliwości, gdyż wypłata dopiero 10.11, a na ulicy nie chcę jakoś skończyć. Na koncie mam jeszcze jakieś 330 zł, co starczy mi na wynajem hostelu do końca tygodnia i jak już wcześniej wspominałem, wolałbym wynająć pokój, czego za takie drobiazgi nie dam rady. Niby jakoś w następnym tygodniu (jak zawsze nie znam dokładnej daty) wpływa dodatek pielęgnacyjny, czyli jakieś 216 zł, ale co to jest tak właściwie...
Jakbym nie zgubił dowodu to założył bym Tikrow i poszedł dodatkowo gdzieś do pracy dorywczej, ale przez to nawet się zarejestrować tam nie mogę. Nie liczę na nic, nawet na złamany grosz, ale będę wdzięczny za pomoc chociaż niewielką sumą.

Nie proszę Was, żebyście wpłacali ani nakłaniali kogokolwiek do tego, ale jeśli udostępnicie tę #zbiorka dalej to będę wdzięczny.

Link do zbiórki jest tutaj: https://zrzutka.pl/rwge8d

#bieda #pomagamy #pomagam #pomocy #wykopefekt #problemy #zrzutka #pomagajzwykopem
  • 1