Wpis z mikrobloga

Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansami. Bardzo lubiłem tamtą pracę, ale finalnie każdy pracuje aby zarabiać, a nie dla atmosfery.

W międzyczasie odezwała się rekruterka, od niechcenia przeszedłem 3 etapy rekrutacji, dostałem list intencyjny na maila, jednak nadal czekałem na rozmowę roczną w maju, liczyłem, że w końcu zgodnie z obietnicami dostanę awans. Nic bardziej mylnego. 3 miesiące wypowiedzenia ciągnęły się jak flaki z olejem, ale w końcu nadszedł ten dzień.

No i pierwszy raz 5 cyfrowa wyplata, czuj dobrze człowiek. Chciałem zarabiać 10000+ do 30, udało się do 29 roku życia:) wiem, ze sa ludzie, ktorzy zarabiają wiecej w moim wieku, ale dla mnie to sukces. Na cos sie te mgr inz po polibudzie przydal :D #oswiadczenie #pracbaza #studbaza #chwalesie
masur1 - Eh, w poprzedniej pracy byłem 3,5 roku, zwodzili mnie z podwyżkami i awansam...

źródło: 1000007503

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@masur1: pamiętaj żeby nie spocząć na laurach, państwo zrobi wszystko żeby nierozgarnięci po czasie zbiednieli. Nawet przy takiej wypłacie już za rok będziesz musiał walczyć o podwyżki które nie pokryją procentowego wzrostu minimalnej

Ja w ostatne dwa lata jakieś -20% realnej wypłaty
  • Odpowiedz
@masur1: mordo, robilem w jednym korpo, tez zbywali mnie ze korpo sramto i tamto. Moj projekt przyniosl taki zysk ze wynagrodzenie całej 20 ekuipy mogło by być opłacane przez kolejne 30 lat. Poszedłem do innej firmy, 2 rozmowy techniczne i jest gitowa.

W IT aby dostac podwyzke trzeba zmienic firme.
  • Odpowiedz
  • 13
@masur1 nie mogę z tego że zawsze w tego typu wpisach musi pojawić się zdanie "wiem że inni w tym wieku zarabiają więcej". A wiesz ilu zarabia mniej?
  • Odpowiedz
wiem, ze sa ludzie, ktorzy zarabiają wiecej w moim wieku, ale dla mnie to sukces. Na cos sie te mgr inz po polibudzie przydal :D


@masur1: zawsze tacy będą, nie ma się co przejmować. Bardzo dobra kwota, gratki :)
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: jak się nie pracuje na magazynie jak wytrenowana małpa to tak jest
@masur1 @masur1 @Vraagno ja pracowałem w IT za 5k netto, prosiłem kierownika o podwyżkę, nie liczyłem na dużo, nawet 200zł by dał to byłoby git - powiedział, że nie mają hajsu. Inne korpo na te samo stanowisko dało mi 3x tyle, także jak się chce to się da. Nawet roboty nie szukałem, tylko na linkedin się odezwała dupeczka
  • Odpowiedz
@masur1: Jak się szuka takiej pracy? Uderzasz do konkretnej firmy bez ogłoszenia czy odpowiadasz na ogłoszenie na jakimś portalu? Czy może sami Cię znajdują poprzez np. LiknedIn?
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: no właśnie napisałem, że jak się nie pracuje jako kiep na magazynie to można zarobić 10k a nawet lepiej. Niestety dla wielu osób zrobienie kursu na wózek widłowy to szczyt ambicji i się dziwią potem że mało zarabiają.
  • Odpowiedz