Wpis z mikrobloga

#wybory
Riczard Swetru- szanuje w opór. Życzę teki ministra finansów bo jeśli KO albo Lewica się dorwie i zacznie realizować swoje pomysły to dobrze się to nie skończy.
Bardzo rozsądne wypowiedzi dzisiaj w porannej rozmowie RMF o kredycie 0%, mam nadzieje że 3d będzie starała się blokować zapędy koalicji i lewusów i będzie czerpała z ekspertyzy ryśka.
twoj_starrry - #wybory 
Riczard Swetru- szanuje w opór. Życzę teki ministra finansów ...

źródło: 000HSITKRP7WY5SL-C411

Pobierz
  • 32
@PodniebnyMurzyn: się śmiejesz ale typ się #!$%@? poskładał. Uj go wie jak i jak długo to będzie trwało ale jest nie do poznania. Gdybym go nie znał z wcześniejszych wystąpień to uznałbym go za rozsądnego polityka ¯\(ツ)/¯
@PodniebnyMurzyn: to wyjaśnie o co mi chodzi, przewijają się nazwiska osób z finansami w ogóle niezwiązanymi. Poza tym KO i lewica proponuje kolejne socjale. Swetru jest jaki jest (mam świadomość wielu kompromitacji szóstego króla z Madery) ale jak gada o finansach to nie obiecuje cudów i nie chce rozpasania. Dla mnie to jest okej biorąc pod uwage konkurencje
@kidi1: to wideo akurat wrażenia na mnie nie robi xD, połowa tych wypowiedzi jest zabawna i śmiesznie złożona, druga połowa może i głupia, ale czy reszta polityków serio jest jakaś od niego dużo mądrzejsza?
@leito08 też tak uważam, to nie jest mój idol tylko po prostu poseł który w tym rozdaniu mandatów ma jakąś wartość którą może dać gospodarce moim zdaniem
@kajak98: a co mial konkrentego powiedzieć skoro nikt nie wie co się kryje w budżecie państwa? Na ten moment jest spoko to że nie popiera kredytów 0%, chce ograniczyć 500+ (czy tam 800+) i uprościć podatki.

Porównując to z wizją ko i lewicy (kredytach 0%, budowaniem mieszkań, podwyzke emerytur, podwyzke dla nauczycieli) - to dla mnie naprawde spoko jest stonowana wypowiedź i podkreślanie że przed wdrożeniem czegokolwiek trzeba spojrzeć na możliwości.
@kidi1: Oby tak więc było ( ͡° ͜ʖ ͡°), dla mnie na razie Swetru na tle innych błyszczy pozytywnie, a szczególnie na tle lewicy która już się ze wszystkimi zaczęła wykłócać o swoje postulaty mając najmniej do gadania ze wszystkich koalicjantów.