Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moimi słabymi genami (ja - spokojny chłopak, geny 2/10) 1-2 w nocy: siedzę sobie spokojnie przy stoliku, a to zjem kotlecik, a to sałatki sobie wezmę, a to wódeczki się napije, no ogólnie jedna z najszczesliwych sytuacji w jakiej można być w życiu a w samym centrum ja, cieszący się chwilą.

W tym samym czasie jakieś normiki w stylu chłop 6/10 z kobietą 5/10 wywijają na parkiecie jak jakieś dzikie małpy, co jakby powiedział Seneka uwłacza godnosci ludzkiej, a na drugim końcu sali niewolnicy pracujący w korpo w stylu programista+ksiegowa zasypiają nad talerzami, bo żądzą piedzy totalnie owladnela ich życiem.

A ja spokojnie wstaje sobie rano o której mi się chce, bo do pracy nie chodzę co by na #p0lka i jej bombelki nie pracować, na śniadanie jajecznica bo jajka są tanie i pożywne, potem spacerek po lesie, regularny zimny prysznic, regularny rozwój intelektualny podczas czytania Nietzschego, regularne wizyty u lekarza na badania bo mam czas i są za darmo, no ogólnie spokojne i bezstresowe życie.

A oni? Pewnie gówno jedzenie jak pizza czyli same węglowodany, jak piją alkohol to jakieś z cukrem zamiast czystej, bo normiki jeden przed drugim pokazują na jakie wymyślne drinki ich stać, następnie żeby utrzymywać kontakty towarzyskie to muszą też ćpać, bo zostaną wykluczeni z kręgu znajomych, a potem po imprezie ćpać znowu, żeby w pracy sie wyrobić. Na spacerze w lesie żeby się wyciszyć i rozwinąć pod względem filozoficzny, to pewnie byli pół roku temu jak po imprezie chcieli pobudzić się amfą, a zjedli grzyby. Ponadto od roku ich coś boli - ale nie mają czasu iść do lekarza, bo im od 8 do 16 nie Wizyt nie pasuje.

Najśmieszniejsze, że teraz się wystroili i udają dorosłych, a jeszcze 8h temu w pracy szef im rozkazywał co mają zrobić, jak jakiemuś 4 latkowi, któremu rozkazuje się paluszkiem że ma posprzątać pokój xD

Z czego może wynikać takie zaniedbanie intelektualne i zachowywanie się jak zwierzęta?

Pytanie kieruję do ludzi >=25 interesujących się socjologia.

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club #korposwiat
#pdk
  • 4