Wpis z mikrobloga

Planuję kupić łyżwy i narty, a przy okazji rolki. Potrzebuję solidnych sklepów stacjonarnych, w których znajdę buty na bardzo wąską stopę z (chyba) niskim podbiciem, najlepiej jakby sklepy te miały jakieś przyrządy do zmierzenia stopy i/lub możliwość ew. termoformowania wkładki.

1. Który z tych polecanych sklepów spełni moje oczekiwania? W grę wchodzi Warszawa/Lublin i okolice (w Lublinie z tego co wiem, to dobrego sklepu z rolkami i łyżwami chyba nie znajdę, ale co z nartami?)
2. Czy ceny stacjonarnie są mocno zawyżone niż jakbym zamawiał przez neta?
3. Czy jakieś konkretne polecane firmy produkują lepsze buty na wąską stopę czy to nie ma znaczenia?
4. Czy oprócz mierzenia długości stopy do rozmiaru są jakieś wytyczne co do szerokości stopy? I czy buty mają jakieś dodatkowe parametry co do tego? Widziałem, że bauer ma np. jakieś fit 1, fit 2

Dzięki z góry za pomoc.

#rolki #lyzwy #narty #lublin
  • 4
@Piks0n: 500 to dosyć skromny budżet na fajne rolki. Ale jak pisałem, szukaj twisterów (albo podobnych rolek) na 4 kółkach. 4 koła nadają się lepiej do tego co chcesz robić, 3 koła są do robienia nudnych kilometrów.
No i obecnie to patrz po wszystkich sklepach bo większość rolek jest już wyprzedana i bierzesz co jest albo czekasz do wiosny.
Generalnie to wszystko co będzie kosztować 500-1000pln, będzie ci dobrze leżeć i