Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja chyba żyje w jakimś matrixie albo blackpill został obalony.. xD Niech mi ktoś wytłumaczy bo na prawdę jestem wkurzony na maxa jakim cudem już 3 chłop, którego znam ze szkoły bierze ślub?! Jestem wkurzony bo nigdy bym nie pomyślał, że mają szanse kogoś znaleźć. Na FB siedzieli cicho, nic nie dodawali od lat to myślałem że przegrywają jak ja. Potem cyk i zdjęcia ze ślubu. Nic się prawie nie zmienili.. ich partnerki takie 4-5/10 ale jednak to nadal wyczyn dla mnie i coś nieosiągalnego. Tak jak ja byłem w szkole średniakiem to dwóch z nich było najniżej (byli gnojeni przez swój wygląd i spi3rdolenie) a ostatni taki wannabe normik ale bez rewelacji. Co poszło nie tak? Co zrobiłem nie tak?

#zalesie #przegryw #blackpill #tfwnogf #slub #feels #przemyslenia #redpill #zwiazki #relacje #samotnosc #tinder #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja chyba żyje w jakimś matrixie albo blackpil...

źródło: 149553836024122300_

Pobierz
  • 13
Ja chyba żyje w jakimś matrixie albo blackpill został obalony..


@mirko_anonim: Tylko, że blackpill nie zakłada, że tylko Chad znajdzie partnerke. Na koniec ludzie i tak wiążą się na stałe z ludźmi z tej samej ligi. Większość facetów nie wie i się nie dowie, że ich laska ma na koncie szybkie akcje z przystojniakami. Zauważyliście, że laski zawsze odpowiadają "miałam dwóch facetów"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość
bluepillowe wyjątki są bolesny dla przegrywów, ale też trzeba poznać parę od środka- jak żyją, jak się traktują i jakie pożycie łóżkowe prowadzą. Hajtnąć się i rozwieść po kilku latach to nie sukces.
@mirko_anonim
ᐳbądź op
ᐳmartw się debilami

Ogranij się, oni nie wiedzą co robią, matka i ojciec pewnie każą, zobaczysz że i tak spędzisz życie lepiej niż oni nawet z divami
@mirko_anonim: >Tak jak ja byłem w szkole średniakiem to dwóch z nich było najniżej (byli gnojeni przez swój wygląd i spi3rdolenie

Może nie są nudni, a jeszcze wyglad mogl im sie sporo zmienic, jak i sami mogli nadgonic wygladzeniem tradziku, fryzura lub ubraniami, a nawet silownia i dieta