Wpis z mikrobloga

@Antybristler: następnym razem zadbaj o szczegóły - mamy pełnię xD


@Jailer: zdjęcie zrobiłem 23 października, ale dopiero teraz wpadłem na to, że mogę to wrzucić na wykop

@Antybristler: Paaaanie, dawaj to w jakiejś sensowej rozdzielczości i ląduje na tapetę ! :D


@OsaOskarPL: https://i.imgur.com/M4s3Ai7.png @ramp4ge

A dlaczego ten samolot tak dziwnie leci - skierowany w prawo, w dół, ale leci w prawo? Skropliny w smudze spalin też unoszą się
: sie nie zesraj specjalnie się tak ustawiłeś przy lotnisku a teraz zgrywasz że przypadliem dla plusów.


@wylisiony_afrowiorek: Biorąc pod uwagę średnicę kątową Księżyca i samolotu, to ten drugi musiałbyć w odległości co najmniej kilku kilometrów, jeśli nie dalej, co oznacza, że zdjęcie mogło by być wykonane z jakiegokolwiek punktu w Polsce i raczej z dala od lotniska.

Ale tu potrzeba choć trochę fundamentalnej wiedzy. Tego akurat ci zabrakło i się
ale co, twierdzisz że to musi być fejk?


@wylisiony_afrowiorek: Pokaż cytat

wystarczy się dobrze ustawić i możesz sam sobie takie zdjecie zrobic ale to musialbyś sie troche podszkolić w podstawowych rzeczach


@wylisiony_afrowiorek: Prowadzę obserwacje astronomiczne od ponad 25 lat i to z dala od jakikolwiek lotniska. Podejrzewam, że ty nawet tyle lat nie chodzisz po świecie. Takich sytuacji, jakie sfotografował OP widziałem już co najmniej kilkanaście, nie trzeba się więc