Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie znaleźć jakiś gotowy trening dla początkującej dziewczyny na siłowni? Taki typowy, co laski ćwiczą, nie jakieś gówno.

Ja sam ćwiczę z 5 lat, ale ni #!$%@? nie złoże treningu dla kobiety, bo nie wiem jak się za to zabrać, one ćwiczą jakieś dziwactwa.

#silownia #trening #mikrokoksy #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: gotowy plan dla dziewczyny, wez ty sie wogole nie zabieraj za to bo jeszcze dziewczyne skrzywdzisz one maja inaczej hormony i trzeba to ustalac po wywiadzie z dziewczyna jak toleruje wysilek itp i zrobic badania hormonow najpierw
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tego wyżej nie słuchaj, bo gada głupoty. Przykładowo akurat kobiety lepiej tolerują większe objętości treningowe, niż mężczyźni, czy mają "korzystniejszy" stosunek liczby powtórzeń do procentu ciężaru maksymalnego. Nieco odmienny układ hormonalny bardziej ma wpływ na żywienie i regenerację, aniżeli sam trening.
Dlatego plan może być zasadniczo taki sam jak dla chłopa. Warto oczywiście bardziej zaakcentować tylną taśmę i poślad, bo to jest zwykle priorytet u większości kobiet. Do tego uwzględnić
  • Odpowiedz
@Saprofit: ja sie wlasnie znam i branie jakiego planu z internetu do kobiety z ktora nie przeprowadziles wywiadu i nie zrobiles badan jest #!$%@? z twojej strony a sprobuj za kilka miesiecy pisac ze ta kobieta cos sie zle czuje ze niewiesz co sie jej dzieje to ci #!$%@? w realu
  • Odpowiedz