Wpis z mikrobloga

Jednymi ludzmi, którzy są odpowiedzialni za śmierć cywili w gazie są terroryści z hamasu. To oni przeprowadzajac zbrodniczy napad na państwo Izrael wydali mu wojne skazujac swoich ludzi na nedze w imię srallaha.

Wiadomo, cywile nie powinni ginąc, ale takie niestety są uroki wojny, która wydali muslimy, którzy bez żadnych skrupułów specjalnie chowają się jak szczury wśród dużych skupiskach ludzi narażając ich na ataki rakietowe żeby później płakać przed światem, że Żydzi biją.
Popierasz Palestyne = popierasz terroryzm = popierasz Rosję
#izrael #wojna #bekazmuslimow #srallah #muremzaizraelem #terrorysci
Amicia - Jednymi ludzmi, którzy są odpowiedzialni za śmierć cywili w gazie są terrory...

źródło: zey2uea394b91

Pobierz
  • 33
Tak jak u nas w kraju większość chce pisu co nie, cała reszta jest w mniejszości.


@Uuroboros: W ostatnich wyborach większość opowiedziała się przeciwko pisowi.

z pewnością skoro od 16 lat izrael im uniemożliwia wybory


Tak, a pewnie te 16 lat temu Izrael sfałszował wybory żeby wygrał hamas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ty wiesz kogo palestyńczycy by wybrali


Wg sondaży wybraliby hamas.
@Amicia: Izrael zabijając dzieci które do Hamasu nie należą zabijał cywilów, Hamas przygotował odwet, normalna rzecz na wojnie, kto wspiera Izrael wspiera ludobójstwo, wspiera Rosję!
Mam nadzieję że pomogłem Ci dostrzec bardzo ograniczone wręcz naiwne Twoje spojrzenie na sytuację, albo nie znasz historii albo specjalnie manipulujesz.
Rosja wjeżdża na Ukrainę - źle, Izrael wjeżdża w Palestynę - dobrze. Nie ma o czym rozmawiać...


@YeahBunny: Rosja wjeżdża na Ukrainę - źle
Pastuchy z Hamasu wjeżdżają w Izrael - źle

Poprawiłem bo coś ci się pomieszało w komentarzu
@Amicia: Wojna z 1982 nie zakończyła się zwycięstwem Izraela jednoznacznym. Wygrali militarnie, ale o wiele więcej wygrała Syria. Tak samo Hezbollah w końcu potem doprowadził do odwrotu Izraela, który przestał wspierać Armię Południowego Libanu.
A wcale nie dziwi mnie brak wojny lipcowej z 2006 na liście, bo te wojnę nawet wg samego Izraela przegrali/zremisowali (były mieszane głosy z wojska Izraela ale nikt nie twierdził, że wygrali) . Wojna 2006 to był
z pewnością skoro od 16 lat izrael im uniemożliwia wybory


@Uuroboros: Jak wg Ciebie Izrael uniemożliwia Palestynie przeprowadzenie wyborów?

A bajki o chowaniu się terrorystów za cywilami możesz odłożyć na tę samą półkę


@assninja: To dlaczego bojownicy Hamasu nie staną twarzą w twarz przeciw żołnierzom izraelskim i stoczą z nimi otwartą bitwę?
@ajuto00 ta, sama prawda. Jakies dziecko z polski wypowiada sie na temat konfliktow ktore trwaja dekady. Jedynym punktem widzenia jest ten moj, wszyscy inni to debile. Juz mi sie wymiotować chce od tego