Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez #cezarygraf. Wierząc w jego przemowy, sprzedałem swoje mieszkanie w roku 2019 i wynająłem kawalerkę w starym bloku z nadzieją, że za rok odkupię to swoje mieszkanie 50% taniej. Przez te 4 lata niestety nie dość, że mieszkanie nie staniało, to zdrożało o 50%, a właściciel mojej kawalerki podniósł mi czynsz o 1500 zł. Jestem na ten moment ponad 150 tys w plecy na wynajmie, nie mówiąc o stracie wynikającej z samych wzrostów cen mieszkań. Obecnie jestem bez szans na wykup mieszkania o podobnym metrażu i lokalizacji jakie posiadałem wcześniej. W dodatku moje oszczędności powoli zaczynają topnieć i wszystko co miałem ze sprzedaży niedługo rozpłynie się na wynajmie. Jako były właściciel #nieruchomosci niestety nie kwalifikuję się już do programu BK2%. Jestem załamany że posłuchałem rad tego osobnika. A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć Cezaremu tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#inwestycje
enten - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez #cezarygraf. ...
  • 5
  • Odpowiedz
kalizacji jakie posiadałem wcześniej. W dodatku moje oszczędności powoli zaczynają topnieć i wszystko co miałem ze sprzedaży nied


@enten: Uwierzyłeś jakiemuś randomowi z internetu i sprzedałeś "dorobek życia", bo ten random coś tam sobie gadał? Teraz chcesz pozwać go do sądu? Politycy nie ponoszą odpowiedzialności za wały, hipokryzję, złodziejstwo, działanie na szkodę kraju, łamanie Konstytucji, milicja czy wojsko nie ponosi konsekwencji za łamanie Konstytucji i przysięgi, banki czy korpo oszukują na
  • Odpowiedz
@enten: Jaki szczypior, widać że nagranie sprzed czasów gdy zainteresował się dobrą chińszczyzną - teraz zastosował się do własnej rady - "zanim gruby schudnie, chudy umrze" :)
  • Odpowiedz