Wpis z mikrobloga

  • 0
@apee: chrupło jak nigdy w życiu, w porównaniu do zdrowej nogi - zamiast ścięgna mam galaretę, ale ja nawet nie bardzo wiem, co mam po prostu z tym zrobić, jak to leczyć, czy po prostu brak aktywności i oszczędzanie wystarczy etc.
  • 0
@krzysssss: pocisnę już jutro, po pracy, całe szczęście pracuję z domku, ale obawiam się, że to zerwany (może nie w pełni) Achilles, bo np. mam problem ze staniem na palcach (jak sugerują internety)
@michael_: kolejny bałwan, sor jak mówi nazwa jest dedykowany głównie przodkom zagrożenia życia, skoro czekanie 4h to dla Ciebie za dużo, na dodatek jesteś w stanie iść do pracy to znaczy że takiego zagrożenia nie ma. Idź do rodzinnego dostaniesz skierowania, tam poczekasz za terminem że dwa lata, to naprawdę te 4h w momencie gdy lekarze zajmują się prawdziwymi poważnymi przypadkami wydadzą Ci się niczym :(
  • 0
@cavird: calkiem niesamowite, ze ludzie maja okreslone obowiazki, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ide dzis prywatnie, zrobilbym to wczoraj, ale nie bylo szansy o tej godzinie juz. do pracy przeszedlem z pol metra, z lozka do biurka. a to okreslenie z poczatku wypowiedzi zostaw sobie na zime, albo na zabawe przed lustrem.
calkiem niesamowite, ze ludzie maja okreslone obowiazki, prawda?


@michael_: Cieszę się, ze rozumiesz, że na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, lekarze w pierwszej kolejności zajmują się przypadkami zagrażającymi życiu, a osoby z mniej poważnymi dolegliwościami, którymi mógłby się zająć lekarz pierwszego kontaktu, musza odczekać, aż lekarz dyżurny zajmie się w pierwszej kolejności przypadkami zagrażającymi, życiu i o zdrowiu, kontrolą tych, których ma zostawionych pod opieką, a w ostatniej kolejności zajmie się osobami, które
  • 0
@cavird: ale o czym Ty pitolisz; sam piszesz, ze sa przypadki z okreslonymi priorytetami, wiec ci ktorzy bardziej potrzebowaliby pomocy dostaliby ja przede mna, w czym zatem rzecz? upust mojej frustracji byl zwiazany z tym, ze place od lat skladki, a jak przychodzi do wyegzekwowania moich praw, to na SORze jest jeden lekarz, a inni pacjenci czekaja ponad 12h, uwazasz to za normalne? bo jesli tak, to mysle, ze mozemy tutaj