Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiele osób nie zwraca uwagi na to w jaki sposób mają urządzone wnętrze? Od kilku lat łączę się na różne spotkania z kamerkami (praca, szkolenia itd.) i zauważyłem, że ludzie w ogóle nie stosują zaleceń projektantów wnętrz. Na YT jest mnóstwo tego typu kanałów dot. aranżacji wnętrz. Tymczasem ludzie nadal maja meblościanki, na których stoją kartony po elektronice, butach, mają ściany w brązowych, fioletowych, czy jaskrawych kolorach. Jakieś regały z porozwalanymi na nich klunkrami/bibelotami.

Dlaczego tak jest? Zawsze miałem wrażenie, że te wszystkie apartamentowce, domy to są nienagannie urządzone a tu się okazuje, że z zewnątrz ładne a w środku brzydactwo. Ja się zastanawiam czy dobrze dobrałem biel ścian czy odcień zasłon do koloru sofy a tu ktoś stawia meblościankę w kolorze kalwados i jest zadowolony(?)

#mieszkanie #remontujzwykopem #aranzacjawnetrz #pytanie #polskiedomy
CalibraTeam - Dlaczego wiele osób nie zwraca uwagi na to w jaki sposób mają urządzone...

źródło: i-krajan-mebloscianka-max

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@fizzly: dużo plusów ale nie wiem za co, skąd to założenie w ogóle? Mieszkam tu od urodzenia i wiem, że Polak nie wykorzysta kasy na wykończenie ani na wakacje XD
  • Odpowiedz
@Ka4az: ja ci powiem prawdę na południu to ich po prostu nie stać. Prawda jest taka że łatwiej może jeszcze im kupić iphona chodź i to się zmienia. To usługi są dużo droższe niż u nas
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac Nigdy nie rozumiałem zamysłu trollów, zmarnują więcej czasu niż odpowiadający, nic materialnego z tego nie mają, nawet nie mają się czym za bardzo na zewnątrz pochwalić, no bo co przyjdzie do rodziców, czy partnera i powie "patrz ale napisałem posta, ludzie się ZESRALI". No matka se pomyśli no debila urodziłam, tyle się naparłam na porodówce, na nic, a w niektórych relacjach chwalenie się tym raczej szkodzi niż pomaga.
  • Odpowiedz
@niemily: Patrząc na dziesiątki mieszkań dostępnych na wynajem, które są tak brzydko albo bezmyślnie urządzone, to chyba wolałbym wynająć puste mieszkanie i sobie dokupić meble sam. Albo rozliczę się za nie z właścicielem albo sobie je wezmę jak się gdzie indziej wprowadzę.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: opie, ja po 2 tyg zapominam gdzie mieszkam ;] tzn meble #!$%@? muje - mam trase do lodowki, trase do kompa, trase do lozka
kolorami i #!$%@? to niech sie baby przejmuja
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Podróżowałem po wielu różnych krajach i powiem Ci, że Polacy do urządzenia swojego gniazdka przywiązują bardzo dużą wagę. Chyba, że mieszkają na wynajętym to wtedy olewka. Bardzo cieszy mnie również fakt, że Polacy rzadko korzystają z usług projektantów i urządzają się po swojemu. Raz, że własne cztery ściany urządzone w całości po swojemu cieszą znacznie bardziej, a dwa - po samym urządzeniu mieszkania można sporo dowiedzieć się o jego właścicielu
  • Odpowiedz
gratuluję baita, aż dziwię się że tyle się złapało na przeciętny trolling

@NieBendePrasowac: Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że ludzie często odpowiadają na oczywistego baita bo po prostu liczą na ciekawą dyskusję, bądź chcą podzielić się spostrzeżeniami w szerokopojętym temacie, natomiast samą zarzutkę mają głęboko w dupie? Jeśli sam temat jest interesujący to odpowiedzi pojawi się masa, nawet jeżeli zarzutka jest najgorszej możliwej jakości.
  • Odpowiedz