Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiele osób nie zwraca uwagi na to w jaki sposób mają urządzone wnętrze? Od kilku lat łączę się na różne spotkania z kamerkami (praca, szkolenia itd.) i zauważyłem, że ludzie w ogóle nie stosują zaleceń projektantów wnętrz. Na YT jest mnóstwo tego typu kanałów dot. aranżacji wnętrz. Tymczasem ludzie nadal maja meblościanki, na których stoją kartony po elektronice, butach, mają ściany w brązowych, fioletowych, czy jaskrawych kolorach. Jakieś regały z porozwalanymi na nich klunkrami/bibelotami.

Dlaczego tak jest? Zawsze miałem wrażenie, że te wszystkie apartamentowce, domy to są nienagannie urządzone a tu się okazuje, że z zewnątrz ładne a w środku brzydactwo. Ja się zastanawiam czy dobrze dobrałem biel ścian czy odcień zasłon do koloru sofy a tu ktoś stawia meblościankę w kolorze kalwados i jest zadowolony(?)

#mieszkanie #remontujzwykopem #aranzacjawnetrz #pytanie #polskiedomy
CalibraTeam - Dlaczego wiele osób nie zwraca uwagi na to w jaki sposób mają urządzone...

źródło: i-krajan-mebloscianka-max

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: a mnie się taka meblościanka podoba. Dużo półek, jest gdzie książki, płyty czy kasety trzymać, fajna zamknięta przeszklona przestrzeń co by w niej sobie ekspozycję zrobić (niekoniecznie ze szklanek, ale z tego czym chcemy się pochwalić), kanciaste kształty które bardziej mi się podobają od wyoblonych mebli z lat 00-10. tylko kolor za ciemny bo kurz będzie widać
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: projektanci rowniez podazaja za trendami. projekt wnetrza od projektanta sprzed 5 czy 10 lat w wiekszosci bedzie przestarzaly, no chyba ze wynajales sobie jakiegos szweda czy dunczyka podazajacego za ich szkola designu. spojrz sobie jak wygladaja domy bogatych ludzi ktore byly wybudowane przed 2013 rokiem, kicz absolutny, ale wtedy taka byla moda, biale marmury, szklane witryny, to wtedy bylo cool. pozniej przyszla moda na szpitalny minimalizm, wszystko biale albo biale
  • Odpowiedz
natomiast samą zarzutkę mają głęboko w dupie


@Zarrakash: wiem, nawet sam często się udzielałem w takich wątkach, ale z reguły widać wtedy powszechną świadomość, że to bait.
Tu natomiast (przynajmniej na początku) było zwykłe jechanie po OPie jaki to z niego debil, bez specjalnej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Theo_Y Bo jest takie coś jak zarządzanie i aktywizacja gospodarcza pewnych obszarów.
To że u nas takiego czegoś nie stosuje i ze ty o takim czymś nie wiesz to nie znaczy że takich rzeczy nie ma.

U nas wszystko skupia się w kilku miejscach w kraju i tam tylko zapewnia byt itd przez co dochodzi do kuriozum "przeladowania" danego miejscach co rodzi multum problemów.
  • Odpowiedz