Wpis z mikrobloga

@stepienz13posterunku: Z materiałem polecieli w ilość więc często żarty są "suche" jak to było w Szwagrach czy z Cybermarianem. Dzięki stałemu zapewnianiu rozrywki jednak stali się dość popularni i rozpoznawalni więc dla nich wygryw. Jeden na 5/10 filmików mnie rozbawi, zawsze jakaś wartość dodana. Osobiście nic do nich nie mam chociaż nie mam pojęcia co oni tam robią w pracy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko obecnie chyba najpopularniejsze na świecie rozwiązanie do ustawiania stopek w mailach;) klientami są bardzo duże firmy na całym świecie. Ich produkt jest chyba większym zaskoczeniem niż filmiki które robią
  • Odpowiedz
obecnie chyba najpopularniejsze na świecie rozwiązanie do ustawiania stopek w mailach;)


@zibizz1: Mam z tego bekę w ch*j bo jak byłem w poprzedniej pracy to napisałem skrypt w Powershellu który ustawiał wszystkim pracownikom stopki w Thunderbirdzie i Outlooku, a ostatnio się dowiedziałem że to jakaś kosmiczna technologia i że CodeTwo to sprzedaje XD
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku Wszystko można zrobić samemu. Ty może pracujesz za 10-20k PLN a w USA pracują ludzie za 50-70k PLN więc za kompleksowe rozwiązanie które działa także dla nowych pracowników których potrafi dochodzić kilkadziesiąt co miesiąc za drobniaki jakieś może wyjść taniej i lepiej
  • Odpowiedz