Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
@Sylwester_Zwalon jakoś na kobiecych forach nie mamy tagów fiutyboners, klatyboners i tyłkiboners jak tutaj z tysiącami obserwujących je spermiarzy. Raczej żadna nie wpadła też na pomysł fotografowania z ukrycia dup chłopów schylajacych się do lodówek po mięso w Biedronce. Trudno w sytuacji kiedy kobiece ciało i ruchanie jest głównym zainteresowaniem wielu facetów oczekiwać, że nie będą się nachalnie gapić na co drugą babę jak pójdą na siłownię.

@abgaha strefy tylko dla mężczyzn
@rajet:
1) Dorosła kobieta jest w stanie zarobić na swoje potrzeby, dziecko nie. Słaba analogia.
2) To nie jest taka sama sytuacja, bo każdy był kiedyś dzieckiem i mógł skorzystać np. z biletów ulgowych. Kobietą nigdy nie byłem i nie będę.

mizogina

3) Widzę że kolejny raz merytorycznie, brawo.
4) Ponawiam pytanie. Co ze zniżkami tylko dla białych? Byłyby ok?
@MasterZiomaX: Myślę, że to kwalifikuje się pod dyskryminację ze względu na płeć, i mówię to poważnie. Jak masz siły i czas, to możnaby jakiś pozewik wystosować. Pamiętam, że sąd przyznał rację chłopu, który pozwał pływalnię o to, że w jakiś dzień mieli otwarte tylko dla kobiet. Tu skala mniejsza, więc nie wiem, co by z tego wyszło w naszym cuckoldstanie, ale kto wie.
@WielkiNos: Ciekawe, że zwracasz uwagę na to, że faceci są zbokami, ale nie do końca rozumiem dlaczego kobiety ubierają na siłownię strój typu "obcisłe kalesony". Poza siłownią raczej się tak nie ubierają. Faceci zakładają luźniejszy strój i też są w stanie wykonać trening. Mi ten taki strój u kobiet na siłowni nie przeszkadza, ale to podnoszenie tematu, że ktoś gwałci wzrokiem już się robi śmieszne. Jak nie chcesz, żeby ktoś się
@MasterZiomaX: Kup, potem sąd tak jak w przypadku pływalni.

Ci którzy porównują to z klubami (IMO, też xD) chyba zapomnieli, że na siłowni się... UWAGA... ĆWICZY! Są małe siłownie, takie typowe mordowanie gdzie nie ma praktycznie kobiet poza recepcją i co? Inaczej się ćwiczy? Ciężar jest cięższy, a mięśnie gorzej rosną?

Jestem przeciwny każdej nieuzasadnionej formie dyskryminacji.
@MasterZiomaX: Bo kobiet na silce czesto jest mniej, wiec obniza sie cene karnetu by ich do tego zachecic. Normalna praktyka. Tak samo jest w imprezowniach - kobiety czesto maja wolny wstep by dla facetow byly atrakcja, nigdy na to nie narzekalem bo swego czasu dzieki temu z paroma laskami konczylem u siebie.
no i co wrzucają tam zdjęcia z siłowni? Mówimy o silce, klubach fitness. Jakoś nie widziałem.fot z przyczajki. Często gwiazdy chodzą jak na plażę na siłkę i to niby nie dla atencji?


@Sylwester_Zwalon są i foty z przyczajki z siłowni, ale nie o to mi chodziło. Chodzi o to ilu facetów to codziennie ogląda i się gołymi babami po prostu jara.

Gdybyśmy miały siłownie tylko dla siebie to byśmy chodziły nawet w
@Polinik do czego ty porównujesz? xD jak ktoś dostanie zniżkę tylko ze względu że ma cipe to jest to dyskryminacja.
@WielkiNos u mnie są takie sale i co? I tak kobiety trenują na tej otwartej przestrzeni, a czasami coś ukradną z dostępnej części i człowiek szuka jak debil, a przecież nie wejdzie do sfery kobiet bo jeszcze ktoś będzie i zostanie nazwany zbokiem. Sprzątaczki wchodzące do szatni jak ktoś lata z siurem
jak ktoś dostanie zniżkę tylko ze względu że ma cipe to jest to dyskryminacja


@WUJICO: "#!$%@?" to jeden z powodów. Jak ktoś dostaje zniżkę z dowolnego innego powodu to już nie jest dyskryminacja tych, co nie dostają? XD
Ciekawa wybiórczość, masz więcej? XD
To, że ktoś wam popatrzy na dupę to nie znaczy, że was gwałci wzrokiem. Codziennie na ulicy pewnie ktoś się popatrzy i tym się nie przejmujesz jakoś, zawsze można ubrać burkę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@WUJICO jasne dla was nic nie jest problemem, a już najbardziej przyznanie się do wad własnej płci. Prawda jest taka, że wielu facetów po prostu jest zbokami. Wymyślają, że to nasza wina, a
@WielkiNos ja mam dość ciasne spodenki bo gruba dupa od przysiadów i nie raz jakaś typiara spojrzy. Ba jak robię wyciskanie to chcąc nie chcąc siura widać i mam nawet nagranie jak dziewczyna mi się gapi na benka. Nie przejmuje się tym bo nie ma czym. Na siłke to ja idę zrobić trening
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?


@MasterZiomaX: kurde nie wiem, może dlatego że siłownia ta chce zarabiać również na karnetach sprzedawanych kobietom?

Biznes nie zna płci, biznes zna przychody.