Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
  • Odpowiedz
@feministanti tak tak i dlatego jesteście gotowi zrobić wszystko żeby się dobrać do majtek naszej żałosnej płci xd

@abgaha tak w domu chodzę w legginsach. Jak są z wysokim stanem i odpowiednim składem są mega wygodne.

Byłam na siłowni tylko dla facetów. Była to osiedlowa mordowania z klimatem. I przecież pisałam, że jestem za oddzielnymi siłowniami. To ty uważasz, że by to nie przeszło.
  • Odpowiedz
Nikt jeszcze nie podniósł kwestii karnetu dla studentów? To jest dopiero dyskryminacja.


@ZygmnuntIgthorn: Za to ja podnioslem temat ewentualnej zniżki dla białych na produkty popularniejsze wśród czarnych. Niestety żaden białorycerz nie chce powiedzieć czy takie zniżki byłyby ok i to uzasadnić.
¯\(ツ)/¯

Co do Twojego przykładu: na bycie studentem mamy wpływ, na płeć nie. Chociaż fakt, czyjeś studia nie sprawiają że koszt funkcjonowania siłowni spada, więc to też nie fair.
  • Odpowiedz
Nie, o ile to nie jest jednostka samorządowa tylko prywatny biznes nie widzę powodu do robienia afer.


@paramyksowiroza: Dam wyższe ceny dla Żydów i gejów. Tylko nie róbcie afer, to prywatny biznes. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byłam na siłowni tylko dla facetów


@WielkiNos: adres, nazwa silowni? Bo wydaje sie bajka... no i jak jako kobieta na niej bylas skoro jest tylko dla mezczyzn...
  • Odpowiedz
Kobiety stanowią ponad połowę populacji. Silownia ma najwidoczniej malo klientek. Moze z nich zrezygnować, lub zachęcić niższą ceną i na nich zarobić. Biznes.


@rajet: Nie ma to znaczenia. To jest dyskryminacja ze względu na płeć.
@MasterZiomaX Jak pisali wyżej - skarga do UOKiK.

@ext11 Szkoda, że spadek tylko przez tak krótki czas. Ja od tej reklamy nie kupiłem już nic od Gillette.

Biznes nie zna płci, biznes zna przychody.


@Bover:
  • Odpowiedz
@Reretos: guzik prawda. Po to są przepisy, że wszyscy są równi, żeby do takich rzeczy nie dochodziło.
Jak ja mam jeden basen w mieście to mam jechać 30 km żeby godzinę popływać, bo są karnety tańsze dla pań?
Ta sprawa się nadaje do UOKiK i sądu a nie do poświęcania prywatnego czasu na dojazdy.

Szkoda tylko, że w tym kartonowym kraju dość długo trzebaby czekać na decyzje.
  • Odpowiedz
@abgaha źle się wyraziłam. Nie nazywała się tylko dla mężczyzn i nie była tylko dla mężczyzn - teoretycznie mogły tam wchodzić też kobiety, ale byli tam zawsze sami faceci. Większość maszyn do budowania masy, cardio był chyba tylko jakiś jeden orbitrek i rowerek. Mieli też swoją kulturę pomagania sobie nawzajem przy sztandze, motywowania się darciem mordy itd. Inny klimat niż wspólne siłownie albo takie tylko dla kobiet gdzie jest głównie cardio.
  • Odpowiedz