Wpis z mikrobloga

Nosz #!$%@? mać, bo inaczej tego nie da się inaczej określić xD
Siłownia Forfit w Gdańsku ma karnety dla pań znacznie tańsze od panów, dlaczego mam płacić na siłownię więcej ze względu na płeć? Jakieś cukoldy prowadzą tę siłownię?
Pełna dyskryminacja!
Link do tej siłowni: https://www.forfit.pl/cennik-chelm.html
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?

#mikrokoksy #dyskryminacjamezczyzn #silownia #gdansk #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 133
  • Odpowiedz
@europa prawda jest taka, że nie umiecie się nie gapić i wypłakujecie się za to na wykopie zwalając winę na kobiety i je wyzywając za swój brak pohamowania. Skoro istnieją według was kobiety, które się skąpo ubierają tylko dlatego żeby wam pokazywać dupę to kto im te dupy w pierwszej kolejności ogląda? A potem pisze, że to ich wina, że wy patrzyliście?
  • Odpowiedz
Może jakaś sprawa do nagłośnienia. Mirki?


@MasterZiomaX:

ja wiem, ze wolasz hipokrytow, i oni jak najbardziej przyklasna ci, ze jest to dyskryminacja...

jednoczesnie sami beda za dyskryminacja ze wzgledu na wiek (odebrac prawa wyborcze osobom starszym, zrobic hotele/restauracje z zakazem wejscia dla dzieci, itd :)) )
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że nie umiecie się nie gapić i wypłakujecie się za to na wykopie zwalając winę na kobiety i je wyzywając za swój brak pohamowania. Skoro istnieją według was kobiety, które się skąpo ubierają tylko dlatego żeby wam pokazywać dupę to kto im te dupy w pierwszej kolejności ogląda? A potem pisze, że to ich wina, że wy patrzyliście?


@WielkiNos: prawda jest taka, ze nie umiecie się porządnie ubierać
  • Odpowiedz
@rajet: też mi się wydaje, że może o to chodzić w tym przypadku. Pula klientów co roku jest ograniczona- są to ludzie z jakiegoś przedziału wiekowego, jakiegoś promienia od siłki etc. widocznie uznali, że facetów mają dużo i kierowanie reklam i promocji do nich już nie przyniesie im wystarczającej konwersji, więc postanowili eksploatować grupę, w której widzą jeszcze potencjał ilościowy.
Tak to generalnie działa- wybiera się jako odbiorców promocji/reklam etc. zawężane
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ze stylem ubierania się kobiet najlepsze jest zestawienie na wykopie dwóch wilków- jeden płaku płaku, że baby ubierają na siłowni obcisłe ciuchy, a drugi płaku płaku, że młode ubierają luźne ciuchy XD czy gdzieś można podejrzeć wykopowy zestaw (taki dresscode) ciuchów nie za obcisłych i nie za luźnych, takich idealnych dla wykopka? Bo ja już nie wiem, jak mam się ubierać (,)
  • Odpowiedz
@czescmampytanie nie widziałam dawno postu żadnej różowej, że ktoś ją napastował bo się sexi ubrała. Płaczki wykopków jak to kobiety w obcisłych legginsach śmią narzekać, że oni popatrzyli bo przecież to wszystko dla nich i jak ona może nie chcieć ich wzroku są codziennie czasem po kilka razy.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Po Twoich wpisach wcale się nie dziwię, że mamy tak małą dzietność i dużo facetów jest singlami, co potem przeradza się w pogardę do kobiet i frustrację seksualną (już pewnie masz na myśli, że znowu obwiniam kobiety xD). Mam paru kumpli, którzy są singlami, po wielu nie powodzeniach w szukaniu normalnego związku już sobie większość dała spokój i już traktuje je z góry.

Z punktu widzenia faceta na tinderze większość
  • Odpowiedz
@WielkiNos: prawda jest taka że masz urojenia i nie umiesz poprawnie pisać po polsku zwracając się do jednej osoby w liczbie mnogiej w swoim komuszym żargonie, robiąc projekcję i zwalając na nie jakieś wyimaginowane winy #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@WielkiNos: większość tych "zboków" na siłowniach to są przelotne spojrzenia. Chyba, że chodzisz do takiej gdzie są w rogach kąciki masturbacji, z widokiem na salę. Albo myślisz, że jesteś najważniejsza. Większość osób na siłowni ma głęboko gdzieś innych, przyszli na trening. Olaboga, bo facet zgwałcił oczami laskę robiącą przysiady..

A ja bym np. chciał, żeby kobiety przestały kręcić filmiki i fotki. To jest siłownia a nie sesja fotograficzna.

Kobiety są upośledzone,
  • Odpowiedz
@jagerbuler: A nie sprawiedliwe? Otyli, co w samolocie zajmują 2 miejsca nie powinni płacić wiecej, czy nadal powinni przyciskać do szyby chuderlaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roess ale wchodząc na siłownie płacisz za miejsce do ćwiczeń, dostęp do sprzętu który się tam znajduje albo jakieś zajęcia grupowe. I to już indywidualna sprawa jak ktoś ćwiczy, czy ciężko czy lekko. Płacisz za miejscówkę i sprzęt.
  • Odpowiedz
Nie wiem. Może dlatego że mało która kobieta weźmie do łapy np. hantle >20kg? Taki sprzęt też swoje kosztuje, a korzystają z tego praktycznie tylko mężczyźni
  • Odpowiedz
@MasterZiomaX: jest to spowodowane tym że mężczyźni z reguły mają więcej pieniędzy i są w stanie na pewne rzeczy wydać więcej pieniędzy więc podwyższa im się ceny.


@zeszyt-w-kratke: jest wręcz odwrotnie, to mezczyzni są cieżkim przypadkiem w sprzedaży i marketing glowi sie jak ich naklonic do zakupu, bo nie da sie ich aż tak zmanipulować jak kobiety. Dlatego powstały np. golarki dla kobiet, które kosztują 2x tyle i mają rózowy
  • Odpowiedz
faceci nie chcą tego weryfikować, bo pooglądają sobie fajne dupy jak tu typ wyżej napisał


@WielkiNos: problem jest taki, że kobiety mają o sobie za wysokie mniemanie, co zresztą tu potwierdzasz. Każda jest "fajną dupą" i każdy mężczyzna chce na nią patrzyć, co jest oczywiście nieprawdą.
  • Odpowiedz
Gdyby wielu facetów nie było zbokami i nie powodowało, że kobiety czują się niekomfortowo to zapewne by takich pomysłów nie było.


@WielkiNos: ile ty masz lat? Faceci maja #!$%@? na to jak sprzataczka czasem takiego nago zlapie, bo musi podloge umyc, a ty mała dziewczynko czujesz sie niekomfortowo, bo ktoś na Ciebie spojrzał? Z domu nie wychodź, bo ktoś na Ciebie jeszcze spojrzy. Ja mam czasami wrażenie, ze kobiety to takie
  • Odpowiedz