Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Bo się zakręcili nawzajem. On prosty chłop, nie ogarnia subtelnych sygnałów zainteresowania i chce zerojedynkowych deklaracji, "tak, po tych 3 dniach jestem gotowa powiedzieć, że zamieszkam z Tobą". Jej z kolei ogromne problemy sprawiało coś z czym powinna się liczyć już na etapie pisania listu. Poza tym między pierwszą randką a przyjazdem na gospodarstwo było X tygodni na zastanowienie się. Nie musiała się określać ad hoc i nie musiała mówić
@abdonaty: Osobiście dałbym jej więcej czasu, ewentualnie zmienił pytanie. Nie "czy przeprowadzisz się do mnie" a "czy zrobiłabyś to gdyby dalej było tak dobrze jak teraz". Acz nie dokonał dobrego wyboru i plus dla niego za to, że nie kierował się samym wyglądem jak na ten przykład Waldi.


@PepikPL: ja osobiście też, ale nie mam gospodarstwa xd
: Ola mogła mieć fajnego chłopa, ale zmarnowała okazję. Większość z nas też coś takiego przeżyła.Niejednego z nas ominęło kiedyś coś pięknego. Życie.


@Aprilwine: Bez przesady, świat się dla niej nie skończy, a może i wprost przeciwnie. Teraz jest rozpoznawalna i będzie miała tylu kandydatów, że będzie mogła przebierać jak chce więc może znaleźć innego, równie fajnego chłopa, a może nawet i fajniejszego.