Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś #przegryw próbował wejść w nerd mode? Tzn. zamiast 100% czasu na głupoty/przyjemności --> np. 75% nauka, 25% reszta.
W pełni świadomy swojego przegrywu jestem może od 6 lat? Przez cały ten czas tylko marnowałem na głupoty, siedzenie non stop na komputerze, picie piwska, itd. Gdybym ten czas poświęcił na coś pożytecznego to pewnie byłym w innym miejscu. Oczywiście dla przegrywa jest to trudne bo zryta bania i mózg na wiecznym brainfogu ale mimo wszystko w 6 lat da się coś osiągnąć. Lepsze to niż nie robić nic. Pytanie czy ktoś się podejmował takiego stylu życia?

#rozwojosobisty #przemyslenia #rozwoj #wychodzimyzprzegrywu #samotnosc #feels #prokrastynacja #blackpill #mgtow #nauka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś #przegryw próbował wejść w nerd mod...

źródło: 1531609825594

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Przez cały ten czas tylko marnowałem na głupoty, siedzenie non stop na komputerze, picie piwska, itd


@mirko_anonim: dlatego jestes przegrywem bo marnujesz czas, zacznij od zmiany diety (wyrzuc przetwrzony syf, dodaj mieso, jaja, warzywa i owoce) i dodania duzej ilosci aktywnosci fizycznej czyli silownia, do tego ekstremlanie dbanie o sen i zaczeniesz miec inne podejscie do zycia, tzn bedziesz mial wiecej motywacji i checi do dzialania.
  • Odpowiedz
pomysł fajny tylko że ja np stary chłop, nic nie mam wspólnego z IT i takie tematy mimo że ciekawe to mnie przerażają. Nigdy nie byłem mózgiem.


@mirko_anonim: a ty myślisz że każdy kto siedzi w IT albo w dowolnej technicznej dziedzinie to od razu urodził się z jakimiś nadzdolnościami?
Schemat jest prosty i mozolny: uczysz się czegoś - próbujesz coś zrobić - albo wyjdzie albo #!$%@?. Niezależnie czy wyszło czy
  • Odpowiedz
Gdybym ten czas poświęcił na coś pożytecznego to pewnie byłym w innym miejscu.


@mirko_anonim: tzn. czego? Z wikipedii niewiele można się nauczyć, a mityczne programowanie jest naprawdę mocno obstawione i to absolwentami informatyki, a nie samoukami z udemy. Nie zostaniesz w ten sposób lekarzem, prawnikiem, nawet bankierem w ten sposób nie zostaniesz.

prawda jest taka, że poza klepaniem kodu to z domu niczego pożytecznego się nie naucysz.
  • Odpowiedz