Wpis z mikrobloga

@xBodziu No nie, samochodoza większa niż w Kato xD

@Ajlson Bytom to powinien być na końcu ze Świonami i Zabrzem

@annielstwo Mnie się wydaje że Ruda Śląska jednak bardziej cywilizowana jest. W mój odczuciu Będzin to taka wieś której ktoś kiedyś przypadkiem nadal prawa miejskie, tam nic nie ma, nawet życia

@pal95 Brakuje w tym zestawieniu Czeladzi. Mimo iż to małe miasto bez dworca to jest wydaje się znośne.
Nigdy nie byłem na Śląsku ale mój osobisty odbiór GOPu na bazie instytutu z dupy to:
1. Gliwice 2. Katowice 3. Tychy 4. Zabrze 5. Tarnowskie 6. Dąbrowa Górnicza 7. Sosnowiec 8. Bytom 9. Chorzów 10. Będzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pal95: Wiem bo niestety albo stety (jest spory plus bo jest po prostu tanio no i pomału odnawiają te kamienice w centrum więc za kilka lat Bytom będzie robił dużo lepsze wrażenie przynajmniej z zewnątrz :D) w nim mieszkam chociaż na obrzeżach. W każdym razie według mnie jest porównywalny z Zabrzem i Rudą Śląska a na pewno wyżej bym umieścił wszystkie te 3 niż Świętochłowice.
@xBodziu: mam wrażenie, że Gliwice z tych wszystkich miast zaliczają ostatnio największy zjazd w dół.

Centrum Gliwic to aktualnie rozboje, wylęgarnia bezczelnych i szukających zaczepki bezdomnych, smród kebabów pomieszany ze smrodem kanalizacji (nie wiem co się wydarzyło od momentu remontu Pszczyńskiej, ale woń kanalizacji unosi się od tego czasu nad całym śródmieściem)