Wpis z mikrobloga

Pare dni temu kupiłem #forzahorizon5 i jestem strasznie zawiedziony. Niby sama rozgrywka jest przyjemna lecz fakt, że auta dostajemy za darmo itp nie ma sie takiego parcia na grind (co osobiście lubię). Więc postanowiłem zwrócić tą gierke i zaczynam myśleć nad kupnem #thecrew Motorfest. I tutaj pytanie do osób, które grały w ten tytuł, tam również auta dostaje się tak z czapy co zabija przyjemność ze zdobywania nowych aut?
#forzahorizon4 #gry
  • 8
@WujekSzejk: no niby dostajesz sporo aut, ale zeby zebrac wszystkie 700+ i tak bedziesz musial troche pogrindowac, te pare h tygodniowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak tak bardzo lubisz grind to polecam Motorsporta nowego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
BTW po co kupowac gry od M$ jak jest
@WujekSzejk: Powiem tak, grałem dużo w Forze Horizon i ostatnio w Motorfesta i mimo że Motorfest jest całkiem przyjemny to jednak nie przyciągnął mnie na dłużej. Na pewno grind w Motorfeście jest bez porównania większy niż w Forzie. W Forzie nie tyle grindujesz ile zdobywasz auta w różnych wyzwaniach. W Motorfeście niby też, ale o wiele mniej i o wiele więcej wysiłku trzeba włożyć. Jeśli to lubisz to ok, ale dla
@WujekSzejk: Bolączka forzy to ekonomia stworzona pod dzieciaków i cringowe playlisty festiwalowe dla gówniaków. Reszta jest okej. Natomiast cały czas czuje się brak progresji i poczucia jakiegokolwiek postępu, bo wszystko prawie masz na wyciągnięcie ręki. Wchodzę do forzy tylko na 10, 20 min zrobić kółko i tyle, bo świadomość tego, że nie ma co robić sprawia ból głowy. Niby na mapie wszystkiego jest pełno, a tak naprawdę nie ma nic. Lubie
fakt, że auta dostajemy za darmo


@WujekSzejk: jak ktoś kupuje forzę i spodziewa się, że jedno auto będzie zdobywał przez dziesiątki godzin, to sam sobie robi kuku.

Może i mogliby to lepiej zrobić, no ale jak już kupujesz, to powinieneś być świadomy jak to wygląda i jak rozgrywka będzie wyglądać.

I tak jak @Devcio napisał: może i dostajesz dużo, ale żeby uzbierać wszystko i później to utrzymać, to musisz trochę się