Wpis z mikrobloga

Codzienne przypomnienie, że #incel i #przegryw to po prostu ludzie, którzy jeszcze nie poszli do psychiatry skorygować #adhd #depresja czy #trauma. Panowie żyje jest ciężkie, ale jest już tyle lekarstw i technik psychologicznych, że każdego da się wyprowadzić na prostą. Jak nie macie kasy się bujać prywatnie, to polecam migrację do cywilizowanego kraju choćby na magazyn, bo na Zachodzie dostępność specjalistów i leków jest dużo lepsza. Nie poddawać się, tylko zacisnąć zęby i walczyć, bo później będzie już tylko lepiej.
  • 26
@nieco: xd Każdy, którego znam i leczył się psychiatrycznie za pomocą leków zmagał się albo jeszcze się zmaga ze skutkami ubocznymi leków. Jeden typek przytył bardzo- no ponad rok ćwiczył, żeby wrócić do starej wagi z przed kuracji, ale pozostały mu ciągnące się migreny i bóle głowy.
  • 0
@tomek001Hej: część leków zaczyna działać po 2 miesiącach stosowania, wtedy skutki uboczne maleją, a korzyści są widoczne. Miesiąc to mogło być za mało. Mogłeś też mieć źle dopasowaną dawkę albo rodzaj leku. Poddanie się w trakcie leczenia to głupota, powinieneś zgłosić lekarzowi że skutki uboczne są zbyt uciążliwe, czasem dostaje się dodatkowy specyfik który je zmniejsza lub stosuje inną kombinację leków.

@Nowystaryziel powinien zgłaszać skutki uboczne, a nie cierpieć w ciszy.
@nieco: Od ponad 12 lat bezskutecznie walczę z depresją, adhd i zaburzeniami lękowymi. Żadne leki mi nie pomogły, zmarnowałem tylko masę kasy, sił i czasu, zyskałem tylko samotność, długi i kolejne upokorzenia, kiedy mogłem od razu się wyhuśtać i nie męczyć. Więc wybacz, ale #!$%@? ze swoimi "radami" bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Odbić od dna może się ten który na nie spadł, nie ten który od zawsze na
  • 0
@Ethernit: w Polsce nie ma większości skutecznych leków na ADHD, więc mam nadzieję, że się leczyłeś za Zachodzie, bo jak nie to dupa a nie leczenie, niestety. W Twoim przypadku trzeba też prawidłowo dobrać antydepresant i znów... w Polsce się je losuje aż któryś zadziała (co trwa lata), a na Zachodzie laboratorium robi test DNA i wiedzą która grupa SSRI/SNRI zadziała skutecznie a na które szkoda czasu, kasy i zdrowia. Na