Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest zdrowsze i korzystniejsze dla skóry: golenie tradycyjną maszynką z żyletką z kremem czy golenie maszynką elektryczną na sucho (nie goli nigdy całkowicie na zero i ten 1mm zostaje zawsze). Mój brat goli się całe życie na sucho a ma już 30 lat i jego skóra wygląda młodo. A ja golę się normalnie i jestem w podobnym wieku a wyglądam na twarzy starzej od niego. Nie wiem czy rodzaj golenia ma na to jakiś wpływ czy tutaj wchodzą w grę zupełnie inne czynniki? Raczej wydawało mi się że golenie na mokro żyletką jest lepsze dla skóry ale może się mylę.

#mezczyzna #uroda #pielegnacja #golenie #zarost #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: elektryczna. Ja i tak mam mocny zarost, więc golę się na noc i rano tam tak jakby dwudniowy. Dla skóry to zdecydowanie zdrowsze. Można też kupić elektryczną, która goli na sucho i mokro. Kiedy mam więcej czasu, to się golę też na mokro taką elektryczną, bo jednak taki żel zmiękcza zarost i golenie jest przyjemniejsze
@mirko_anonim: Na to jak wyraźnie widać wiek na czyjejś twarzy wpływa tyle czynników, że golenie jest tam gdzieś na końcu listy.

Genetyka, fajki, alko, spanie, dieta, ile wody się pije, czy śpisz z mordą w poduszce czy na plecach, w jakiej wilgotności powietrza spędzasz większość życia, czy używasz kremów nawilżających i kremów z filtrem, czy unikasz mocnego słońca czy raczej co roku lecisz na plażę spalić się na Mokebe itp. itd.