Wpis z mikrobloga

Spójrzmy prawdzie w oczy, feministki i lewaki nie chcą równości między, kobietą a mężczyzną.
Im chodzi o to żeby kobiety miały lepiej od mężczyzn, którzy już mają gorzej! ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bekazlewactwa #feminizm #feministki
Czemu nie walczą z nierównością przyjmowania na studia, ilością ciężaru w pracy, wieku emerytalnego, praw do dzieci, praw do mieszkania, obowiązkowa komisja wojskowa itd
A jakie nierówne prawa ma mężczyzna od kobiety(te które chcą zrobić żeby kobiety były im równe)? #bekazfeministek
MArcinnn96 - Spójrzmy prawdzie w oczy, feministki i lewaki nie chcą równości między, ...

źródło: 4b7c428b6ecad_o_large

Pobierz
  • 21
Spójrzmy prawdzie w oczy, feministki i lewaki nie chcą równości między, kobietą a mężczyzną.

Im chodzi o to żeby kobiety miały lepiej od mężczyzn, którzy już mają gorzej!


@MArcinnn96: Nie.

Czemu nie walczą z nierównością przyjmowania na studia, ilością ciężaru w pracy, wieku emerytalnego, praw do dzieci, praw do mieszkania, obowiązkowa komisja wojskowa itd


Nierówność przyjmowania na studia - to metoda walki z nierównościami.

Ilość ciężaru w pracy wynika z różnic
Nierówność przyjmowania na studia - to metoda walki z nierównościami.


@NonOmnisMoriar: xD

Ilość ciężaru w pracy wynika z różnic biologicznych.


@NonOmnisMoriar: oo, roznice biologiczne nagle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiek emerytalny - przecież walczy.


@NonOmnisMoriar: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Prawa do dzieci - to bardziej zmiana norm społecznych, a to robi jedynie lewica.


@NonOmnisMoriar: xD^2

Prawo do mieszkania - przecież wszyscy mają równe prawo do mieszkania.


@
czyli ty to pisales na powaznie, o #!$%@? xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: No tak. Nie jestem frustratem czy przegrywem z wykopu. Tzn. często się tu udzielam, ale jednak nie jestem typowym wykopowiczem co nienawidzi kobiet i przekonania o feminizmie ma wyjęte z Korwina czy właśnie frustracji seksualne/redpillu/blackpillu.
  • 0
@NonOmnisMoriar Napisz co jest kłamstwem? I daj argument. Prawa odnośnie mieszkania się różnią inne większe możliwości co do miejsca zamieszkania ma kobieta niż mężczyzna, to samo z dziećmi. Piszesz o jakiejś ewaluacji odnośnie komisji, a mi chodzi że jedna płeć musi a druga nie. Nie widzisz tych różnic? Chyba przekonań o feminizmie od Korwina nie słyszałeś tam są odklejenia nie porównania do logicznych rzeczy gdzie widać że jedna płać ma tak a
@MArcinnn96: Prawo do mieszkania to kłamstwo, bo w Polsce nie ma żadnych różnić w prawie mieszkaniowym dla kobiet i mężczyzn.

"Piszesz o jakiejś ewaluacji odnośnie komisji, a mi chodzi że jedna płeć musi a druga nie" pozwolę sobie to przemilczeć xd

Tak jak mówiłem lewica/feministki są raczej za dobrowolną służbą wojskową.

Punkty na studia są metodą walczenia z nierównościami. Ja to popieram wprowadzenie takich dla mężczyzn także, ale o to trzeba
@NonOmnisMoriar: Bez sensu rozmowa, bełkot albo udawanie że nie wiem o czym piszę XD ja o obowiązkowym postawieniu się mężczyzn na komisji wojskowej , a ten o służbie wojskowej. Tak jak tutaj pisali odklejony jesteś, a szkoda mi czasu jak nie chcesz przyjąć faktów
  • 0
@NonOmnisMoriar ABCDEF to czy masz rękę czy nie , czy nadajesz się jako mięso armatnie itd wiedzę że piszę z jakimś małym chłopcem który nie wie o co chodzi, skończysz 18lat to będą ci ważyć jajka i oceniać twoje ciało żeby nadać Ci literkę do jakiej kategorii należysz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z mojej strony koniec dialogu, żyj w swoim świecie, kiedyś fizycznie spotkasz się z równością że