Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej zbliza sie koniec roku a ze jestem #przegryw i #gejmer to trza sie wziac za swoje piekne kuliste cialko. Dajcie znac, jak poradzic sobie z nadwaga?
Od dzis zaczynam z woda, brakiem slodyczy i dluzsze spacery z psem.
Sporo czasu spedzam przed komputerem, mam elektrycznie regulowane biurko i spory fotel ergo. Czy cos takiego zda egzamin? zebym siedzial i jechal? https://www.orteo.pl/rowerek-rehabilitacyjny-do-wzmacniania-miesni-rak-i-nog-z-komputerowym-pomiarem-lcd-rotor-pro-malatec?gclid=Cj0KCQiAr8eqBhD3ARIsAIe-buNZq3TwAaFs54D8vO22qu8zfGeCndZdQBBWeArxQiMrXQcxd_uWEiEaAg7yEALw_wcB

albo moze taki normalny rowerek stacjonarny, podniesc biurko i zasuwac? Zmieni to cos? Warte zachodu? Od nowego roku ide na silownie zgubic te pare kg ale zmiany chce juz teraz.
#dieta #silownia #grubas



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Liczenie kcal, świadomość tego ile co ma kalorii i niewielki deficyt kaloryczny są kluczem do sukcesu.

Słodycze, soczki, alkohol out. Jak zrzucisz sadło to będziesz mógł sobie z powrotem dawkować. Natomiast batonik czy ciastko do kawy jeszcze nikogo nie uczyniły grubym. Jeżeli nie potrafisz się kontrolować i zamiast małej miseczki chipsów zeżresz całą paczkę, to najlepiej wykluczyć całkowicie.
@mirko_anonim: ja mam ^%^&$% organizm i musze sie natyrać żeby schudnąć. ze 144kg na 110 szło całkiem gładko(czas 2,5roku) a teraz po 2 letniej przerwie od regularnych cwiczen to ze 110 do 105 zajęlo mi 10 tygodni przy trzymaniu michy ,4 treningach siłowych oraz 4x40 minut cardio w tygodniu. Mam prace z domu czesto po 10h+ przy kompie to wtedy na dlugich nudnych callach jeżdżę na rowerze na trenażerze albo wieczorem