Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca
Mirki, mam załatwiona już prace od nowego miesiąca a kończmy mi się umowa końcem listopada w obecnej pracy. Kierownik myśli, że zostanę i przedłużę umowę, nawet wczoraj premier dostałem xd.
Bawi mnie fakt, że wszyscy inni pracownicy latają jak #!$%@? a nawet zostają nadgodziny za darmo żeby skończyć robotę a ja wychodzę równo o 16 nawet gdyby mi 1 śrubka została do przykręcenia co zajmie 30 sec. Fajnie mieć tak #!$%@? i człowiek od razu pewniej się czuję w kołchozie i się śmieje z innych niewolników. A nawet ostatnio #!$%@?łem ostatnio kierownika przy szefie i od tamtej pory jaki milutki dla wszystkich.
Obecnie zarabiam w takim kołchozie 5k plus premia a w następnej 2x tyle
Dodatkowo powiem, że jestem jedyną osobą która ogarnia dane tematy na firmę i już czuję ten ból kierownika jak będzie szukał nowego pracownika kilka miesięcy xd
  • 56
@Kotlet_z_Chabowy: według mnie booomerzy ich zniszczyli. Studia to idelany czas na nauczenie się takie #!$%@?. Jesteś na utrzymaniu u starych to masz super sytuacje bo właśnie możesz sobie poskakać na #!$%@? po pracach. Popróbować co ci pasuje a co ci nie lezy. Tymczasem co zacznie #!$%@?ć typowy boomer? A dlaczego tak zmieniasz prace? A wyprowadziłbys się skoro zarabiasz, pokorne ciele dwie matki ssie i inne boskie porady życiowe. No i potem
wychodzę równo o 16 nawet gdyby mi 1 śrubka została do przykręcenia co zajmie 30 sec.


@Kotlet_z_Chabowy: gardzę takimi ludźmi. Po prostu gardzę. Mógłbym długo sie rozpisywać, jakie konsekwencje ma takie działanie, co pewnie skwitujesz, że masz płacone równo za 8h
Ale tylko powiem, że jako społeczeństwo nigdzie nie zajdziemy jak wszyscy tak będą myśleć.
@Kotlet_z_Chabowy: łojezu, zostanie 5 minut dłużej taka tragedia. Ciekawy czy taki uczciwy w przerwach jesteś i nigdy neta w pracy nie przeglądałeś i z przerwy schodziłeś na tyle wcześnie, żeby punktualnie być na stanowisku pracy jak przerwa się kończy
@Kotlet_z_Chabowy: co to za kolchoz, gdzie nie jesteś w stanie sobie tego wyrównać wcześniejszym wyjściem?

Brzmisz jak buc co się naczytał wykopków piszących o niewolnikach bo zostaną chwilę dłużej w orwcy i na siłę próbujesz pokazać jak to ty nie dasz sobie w kaszę dmuchać xD
Kolchoz to pracować z takimi
@Kotlet_z_Chabowy: Jak zrezygnowałem z pracy w biedrze to kierownik przez kilka godzin próbował się do mnie dodzwonić ale ja go olałem. Potem napisał SMS że dobrym pracownikiem byłem że można się dogadać (Jakoś wcześniej się nie dało) a ja uważam że byłem zwykłym pracownikiem. Miałem #!$%@? na tą prace, dobrze że robiłem tam na zlecenie to zrezygnowałem z dnia na dzień.