Wpis z mikrobloga

W kwestii tej zbiórki to chyba trochę ludzie spojrzeli na całą sprawę od złej strony. Jak to zobaczyłem to też pomyślałem, że to jakaś dziwaczna alternatywka, która ma dosyć starych i chce się od nich wyprowadzić leżąc całymi dniami na kanapie, ale w tekście który podała to jest zupełnie inna sytuacja bo chodzi o dziewczynę z ostro patologicznej rodzinki, która trafiła do domu dziecka, skąd niedługo będzie musiała się wyprowadzić. Sam bym nie dał na zbiórkę bo przede wszystkim nie ma jak tego zweryfikować, ale jednak ludzie raczej nie wypłacali kasy bo to cuckoldy, stópkarze czy inne przegrywy i które wydają kasę starych na onlyfansa, ale po prostu ludziom było szkoda dziewczyny i chcieli jej pomóc na start a rozdmuchanie sprawy sprawiło, że więcej osób przeczytało o co chodzi i postanowiła pomóc. Może i to ściema a ludzie, którzy wpłacili to totalne naiwniaki, ale jednak motyw za sukcesem zbiórki był raczej inny niż większość sądzi.

#pomagam #zbiorka #pracbaza #przegryw #p0lka #domdziecka #neuropa #lewactwo
Kagernak - W kwestii tej zbiórki to chyba trochę ludzie spojrzeli na całą sprawę od z...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 13
@Kagernak: Pamiętam jak ktoś założył fejkową zbiórkę na "pomoc prawną" dla kierowcy autobusu z Katowic, który rozsmarował po całej ulicy Karyne i udało się na tej zrzutce uzbierać 50k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od tamtego czasu uważam, że wszystkie internetowe zrzutki powinny być rejestrowane w Urzędzie Skarbowym i bezpośrednio kontrolowane przez skarbówkę na co te pieniądze są przeznaczane xd
@Kagernak: same here. Z tego co można przeczytać w opisie jest to banalną historia o dzieciaku z głębokiej patologii który został odebrany rodzicom i trafił do domu dziecka. Dodajmy że żyjemy w kraju w którym sąsiedzi nic nie słyszą a służby działają nieudolnie, więc cokolwiek przeżyła ta dziewczyna to było coś grubego.
Mimo tak gównianego startu dziewczyna próbuje się dalej uczyć i utrzymać na powierzchni. Wstawiła też swoje zdjęcie na portal
najpierw należałoby ustalić czy taka osoba faktycznie istnieje

@NaczelnyWoody: to prawda ale coś mi mówi że historia jest prawdziwa. Fraudy są pisane lepiej, bardziej chwytliwie, z lepszymi zdjęciami i jakimś kalectwem albo choroba w tle.

Rozumiem zdrowy sceptycyzm ale jeśli historia jest prawdziwa to dziewczyna nie zasługuje na hejt.