Wpis z mikrobloga

Inba w rodzinie, weekend #!$%@?, wszyscy mówią że to moja wina xD. Kuzynka wyprawiała urodziny dla swojego bąbelka (6 lat). Oczywiście ciotki, babki i inne rodzeństwo poprzynosiło prezenty za miliony, jakieś klocki lego, konsole i inne cuada na kiju. Ja chciałem dziecko coś nauczyć a nie tylko rozpieszczać, więc dałem prezent jak na obrazku:

- Książka "Kuba i jego wyścigówka" - bo młody jest fanem różnych gier typu Need for Speed, ale niech poczyta coś bardziej o tym niż tylko psuje oczy gapiąc się w ekran.
- Herbata - bombelek piije jakieś gówno, to niech zrobisobie dobrej herbaty.
- Żelatyna, kwasek cytrynowy i korzeń pietruszki - uwielbia żelki, niech sam sobie zrobi, dzięki temu będzie bardziej samodzielny
- Sok - coś ekstra

Młody jak to zobaczył to ryk, wywalił tort i zapłakany poleciał do swojego pokoju. Potem było już po urodzinach. Wszyscy mówią że to moja wina, rozpieprzyłem stosunki w rodzinie, i to przed świętami (w które mam się nie pojawiać u nich). Tragedia, jestem załamany, jak myślicie czy to faktycznie przesadziłem troche z tą paczką? Młody miał prawo tak zareagować?
#rodzina #bombelek #polska #logikarozowychpaskow #dzieci
duszanzkapitana_dupy - Inba w rodzinie, weekend #!$%@?, wszyscy mówią że to moja wina...

źródło: s

Pobierz
  • 47
Potem było już po urodzinach. Wszyscy mówią że to moja wina, rozpieprzyłem stosunki w rodzinie, i to przed świętami (w które mam się nie pojawiać u nich). Tragedia, jestem załamany, jak myślicie czy to faktycznie przesadziłem troche z tą paczką?


@duszan_z_kapitana_dupy: w sensie czym jestes zalamany? Rozegrales to po mistrzowsku, masz ich totalnie z glowy i bedziesz mogl w swieta pojechac jak czlowiek na narty z tinderowkaz daddy issues albo co
@Theo_Y no tak, dlatego pytam, to jest jakas wymiana? ze wymieniacie sie? czy ktos kupuje bo chce komus kupic i tyle? czy jest jakas suma ustalona? o to pytam, bo ze kogos stac to chyba oczywiste (albo i nie) skoro bierze w tym udzial
@kyIiejenner: nie wiem, dla mnie to niekomfortowe by było jakby ktoś #!$%@?ł drogi prezent, bo go stać na to i jest wielki programista na kiju, robi się potem takie niemiłe niepowiedziane rozwarstwienie, niefajne to troche na dłuższą metę