Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to ja trochę czuję że już czas na snikersa. Fajna z niej babka, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Jak już sama o sobie pisze że ma złote serce... Tumacz!
  • Odpowiedz
@natalle Łucja miała mega szczęście, że trafiła do tak #!$%@? edycji, bo wyszła na tym dobrze (obiektywnie była w czołówce uczestników). Gdyby trafiła do 1,2,3 sezonu w mojej ocenie totalnie by przepadła
  • Odpowiedz
Tak, moim zdaniem takie teksty to cringe, ale nie ma powodu schodzić za sceny, niech korzysta, jak umie, z pozytywnego odbioru widzów. Oglądam właśnie fragment jej live z Nieprofesjonalnym na Insta i to jest naprawdę fajna dziewczyna.
  • Odpowiedz
  • 9
Cóż, łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Przede wszystkim, jak dla mnie, to "serce ze złota" było napisane z takim ...hmm powiedzmy "przekąsem" Ostatnie rzecz, jaką można powiedzieć o Lucy jest to, że "sama sobie wlewa", ona raczej ma spory dystans do siebie, co chyba nie raz udowodniła. Tak więc wyluzujcie może trochę.
Dermati - Cóż, łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Przede wszystkim, jak dla mnie, t...
  • Odpowiedz